روش های قانونی اخذ اقامت ارمنستان

زندگی در کشور ارمنستان با هزینه بسیار پایین زندگی، اقلیم های گوناگون، مکان های بسیاری جهت بازدید همراه می باشد. جرم و جنایت در این کشور عملا صفر است و ارمنستان یکی از مهمان نواز ترین مردمان جهان را دارد. شرایط اخذ اقامت ارمنستان برای هر فردی مناسب است و به عنوان بخشی از اتحاد جماهیر شوروی، ارمنستان یکی از بخشهای موفق و پیشرفته محسوب می شود.

الزامات و شرایط اخذ اقامت ارمنستان

هزینه زندگی در ارمنستان برای افراد معمولی، به مانند یک بهشت ​​است. به منظور حفظ یا حتی پیشه گرفتن از شیوه زندگی ای که میانگین آمریکاییان از آن لذت می برند، در گران ترین قسمت های پایتخت، هزینه ای بیش از ۶۰۰ دلار در ماه خرج نمی شود اگر شما کمی صرفه جویی داشته باشید، هزینه های ماهانه حتی در مناطق گران قیمت به راحتی می تواند به ۳۰۰ دلار محدود شود.

زندگی ارزان در خارج از پایتخت می تواند هزینه کمتر از ۵۰ دلار در هر ماه باشد. این به این معنی است که جایی برای هرکسی وجود دارد. اجاره برای یک اتاق خواب بسیار بزرگ و خاص در مرکز ایروان پایتخت ارمنستان حدود ۲۰۰ دلار هزینه دارد. قیمت میوه ها و سبزیجات، هر کدام در فصل خودشان به ندرت از ۱۰ سنت به ازای هر پوند بالا تر می رود، بنابراین برای کسانی که پرخوری ندارند، هزینه غذا واقعا ناچیز است.

اقامت در ارمنستان

زنجیره های متعدد کوهستانی و دهانه های رودخانه در ارمنستان تعداد بسیار زیادی از میکرو اقلیم های متنوع به ارمغان آورده است و برای کسانی که مایل به زندگی در یک شهر کوچک و یا روستایی هستند، انتخاب های زیادی ارائه می دهد از یک دریاچه کوهستانی بزرگ، تا جنگل های بارانی معتدل، و از مناطق حتی خشک و گرمتر تا شهر های گرم در زمستانی سرد، شما انتخاب های زیادی دارید. کل این منطقه به خاطر مهمان نوازی آن شناخته شده است و مردم اینجا می توانند شما را با دوستی و کنجکاوی شان شگفت زده کنند. اینجا همه اکثریت به زبان ارمنی و روسی صحبت می کنند و زبان انگلیسی هم درحال پیشترفت و رایج تر شدن است.

شرایط تحصیل رایگان در آلمان

مهاجرت به ارمنستان

در ارمنستان تعداد بسیار کمی اقلیت وجود دارد. با توجه به مقدار زیاد کمک های خارجی ایالات متحده و تعداد زیادی از ارمنیان آمریکایی، شمار قابل توجهی از افرادی که جهت دریافت تابعیت و اقامت ارمنستان تلاش کرده اند وجود دارد. با قیمت های متنوع از یک نیکل تا ۲ دلار، شما می توانید در هر جشنواره ای که دوست دارید حضور یابید. اپراها، سمفونی ها، گروه های رقص، نمایشگاه های تئاتر، نقاشی و مجسمه سازی، وجود دارد. هنرمندان و بازیگران ارمنی دور جهان سفر می کنند و به خاطر مهارت و استعدادشان شناخته شده اند.

ویزای توریستی ارمنستان

یک ویزای توریستی سه هفته ای به صورت معمول در هر سفارت ارمنستان به مبلغ ۵۰ دلار صادر می شود و می تواند به طور خودکار به مدت ۲ هفته افزایش یابد. سه ماه، یک سال و ویزای اقامت سه ساله در دسترس است، اما معمولا برای بازرگانان محفوظ است اگر شما به عنوان توریست به ارمنستان بروید، می توانید با ویزای خود اقامت خودتان را تا هر چند روز که بخواهید درمقابل روزی سه دلار افزایش بدهید این تعرفه را میتوان به عنوان برخی از هزینه های زندگی حساب کرد، و به عنوان یک جایگزین مناسب خیلی هم بد نیست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت ارمنستان می توانید با موسسه حقوقی داد آور مهر تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نموده تا کارشناسان ما پس از بررسی دقیق برای مشاوره با شما تماس بگیرند .

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
برچسب ها:

برای مهاجرت چه شرایطی لازم است ؟

مهاجرت کردن نوعی کوچ کردن نیز به شمار می رود که افراد تصمیم می گیرند از یک مکان به مکانی دیگر برای زندگی یا کار بروند. اصلی ترین دلیلی که برای مهاجرت افراد مطرح می شود شرایط نامساعدی مثل فقر،جنگ، بیکاری و… است که فرد مهاجر می خواهند با مهاجرت کردن خود را از این […]

راه های کسب اقامت دائم در آمریکا

مهاجرت مقوله‌ای که در دهه‌های اخیر بیش‌ازپیش شاهد آن هستیم؛در ادامه قصد داریم تا روش‌های کسب اقامت دائم در ایالات‌متحده آمریکا را بررسی کنیم. البته ذکر این موضوع هم لازم است که در این مطلب تنها اقامت دائم مدنظر می‌باشد و انواع ویزاهای موقت در مبحثی دیگر توضیح داده می‌شوند. افرادی که به امید داشتن […]

شرایط اولیه مهاجرت که اطلاع از آنها برای علاقمندان ضرورت دارد

مهاجرت واژه ای ست که این روزها زیاد به گوش مان می خورد و حتا شاید گاهی که از دشواری های زندگی روزمره خسته شده و به آن فکر می کنیم. در ۵۰ سال اخیر در جهان، شمار مهاجران افزایش یافته و روز به روز هم بیشتر می شود؛ این افراد باید از شرایط اولیه […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.