پرنس ادوارد

 

جزیره پرنس ادوارد (به انگلیسی : Prince Edward Island) (به فرانسوی : Île-du-Prince-Édouard) یکی ازاستانهای کشور کانادا است که متشکل از جزیره‌ای به همین نام و چند جزیرهٔ کوچک و بزرگ دیگر است.

در نزدیکی نیوبرانزوئیک و نواسکوشیا و کبک است. نسبت به بقیه استانهای کانادا جمعیت و مساحت کمتری دارد .

پرینس ادوارد دارای چندین نام است: “باغی در خلیج” که اشاره به مزارع سر سبز کشاورزی این منطقه  در کنار آب دارد . “محل تولد کنفدراسیون” که اشاره ای به جلسه برگزار شده در شهر شارلوت تاوون در سال ۱۸۶۴۴ دارد که پرینس ادوارد طبق توافق در آن جلسه به کنفدراسیون  کانادا پیوست و هفتمین استان کانادا شد.

اقتصاد آن بر اساس مزرعه‌داری است که تولید ۲۹ ٪ سیب زمینی کانادا را بر عهده دارد. پرنس ادوارد محل مهاجرین قدیمی کانادا است. طبق سرشماری سال ۲۰۱۱، پرنس ادوارد ۱۹۰٫۲۰۴ نفر جمعیت دارد.

 

در ۲۰۰ کیلومتری شمال  شهر هلیفکس (استان نواسکوشیا) و ۶۰۰ کیلومتری شرق شهر کبک قراردارد.

 

از یک جزیره اصلی و ۲۳۱۱ جزیره کوچکتر تشکیل شده که روی هم ۵٫۶۸۵ کیلومتر مربع مساحت دارد.  جزیره اصلی صد و چهارمین جزیره بزرگ دنیا و بیست و سومین در کانادا است.

 

یکی از برنامه های اخذ اقامت کانادا از روش استانهای کانادا اقدام از طریق  استان پرنس ادوارد می باشد.
شرایط سرمایه گذاری دراین  استان  به دو صورت  امکان پذیر می باشد.

روش اول 

شرایط لازم

  •  متقاضیانی که سابقه مدیریت  با ۱۰۰ %مالکیت بیزنس دارند
  •  اثبات توانایی مالی به مبلغ ۶۰۰ هزار دلار کانادا
  • حداقل مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه
  •  سن ۵۹-۲۱ سال
  •  داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره ۴
  •  داشتن توانایی و قابلیت مدیریت و راه اندازی بیزنس
  •  امضای تعهد نامه تجاری با استان مذبور
  • انجام سرمایه گذاری ۱۵۰ هزار دلار در یک بیزنس از قبل ایجاد شده یا ایفای نقش مدیریت تجاری و ایجاد و تاسیس یک بیزنس جدید
  •  ارایه طرح تجاری مناسب

 

اولویت سرمایه گذاری

سرمایه گذارانی که در بعضی از بیزنسهای خاص و مورد نیاز ضروری استان از جمله کشاورزی، شیلات، صادرات کالا، جنگلداری و چوب، توریسم ، تکنولوژی …. و به طور کلی بیزنسهای موفق در استان سرمایه گذاری نمایند از اولویت خاصی در دریافت اقامت و شهر وندی برخوردار خواهند شد.

چگونگی اخذ اقامت

پس از امضای قرارداد ، مدارک اولیه به استان ارسال می گردد. کپییتال اینترنشنال جهت اخذ ویزای بازدید تجاری اقدام خواهد نمود. متقاضی پس از بازدید از استان و شرکت در جلسات از پیش تعیین شده در مصاحبه شرکت نموده و بقیه مراحل پرونده ادامه خوهد یافت.

مزایای مهاجرت از طریق استان پرنس ادوارد
مهمترین مزیت اخذ اقامت از روش استان پرنس ادوارد سرعت عمل در انجام پروسه آن می باشد بطوریکه کل مدت زمان لازم از عقد قرارداد تا اخذ قبولی استان کمتر از ۴ ماه می باشد که البته زمان لازم برای اخذ ویزای بازدید از کانادا به آن اضافه می گردد.

روش  دوم :

بیزنس شراکتی در استان

این نوع از روش سرمایه گذاری در استان جهت متقاضیانی طراحی شده که علاقمند به سرمایه گذاری بصورت مشارکتی د ربیزنسهای از قبل تاسیس شده در استان می باشند.
شرایط این برنامه شبیه نوع اول می باشد با این تفاوت که متقاضی می بایستی به جای راه اندازی یک بیزنس مستقل میتواند در یک بیزنس دیگری حد اقل ۳۳% از سهام ان شرکت را خریداری نموده یا حد اقل ۲۰۰ هزار دلار ودیعه را پرداخت نماید.متقاضی دو سال از زمان اقامت در کانادا فرصت دارد که نتایج سرمایه گذاری و انجام تعهدات قید شده در توافقنامه اولیه را به اثبات برساند. سپس ودیعه ۲۰۰ هزار دلاری بدون هیچ سودی مسترد خواهد شد.

گروه متخصصین:

متخصصین که مایلند از طریق تخصص و حرفه به این استان مهاجرت نماین می توانند با دریافت پیشنهاد شغلی از کار فرما نسبت به اخذ ویزا و اقامت دایم اقدام نمایند.
خدمات ما در این زمینه
این شرکت سرویس جامعی را به متقاضیان مهاجرت به کانادا از شیوه مهاجرت استانی ارایه می دهد. خدمات این شرکت شامل اخذ دعوت نامه بازدید از کانادا از سوی استان مربوطه و برنامه ریزی سفر به استان همراه با شرکت در مصاحبه ها و جلسات و بازدید از استان و قابلیت های سرمایه گذاری در آن به شما کمک خواهد نمود که می باشد. این شرکت همچنین با معرفی حسابداران خبره کانادا شما را در راه اندازی بیزنس در کانادا و استرداد ودیعه کمک می نماید.

شما میتوانید با موسسه ما تماس بگیرید و در این زمینه از همکاران ما مشاوره بخواهید .

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.