اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل

برای ادامه تحصیل در مراکز علمی معتبر نیوزیلند مدت بیشتر از سه ماه نیازمند داشتن ویزای دانشجویی ( تحصیلی ) می باشید. این نوع از ویزا برای افرادی مناسب است که قصد استفاده از امکانات دانشگاهی نیوزیلند را داشته ولی امکان مهاجرت از طریق تخصص و یا سرمایه گذاری برای آنها فراهم نیست، اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل بهترین روش برای این افراد می باشد.

قبل از اقدام برای این نوع از ویزا متقاضیان باید مدرک زبان انگلیسی آیلتس آکادمیک و هزینه دانشگاه و زندگی در طول مدت تحصیل خود را فراهم کنند.

مدارک لازم برای اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل

برخی از مدارک لازم برای درخواست ویزای دانشجویی در زیر آورده شده اند:

  •  مدرک آیلتس آکادمیک نمره ۶ یا بیشتر ( +IELTS 6)
  •   تائیدیه بانک مبنی بر موجود بودن معادل مبلغ پانزده هزار دلار نیوزیلند به ازای هر سال تحصیل در نیوزیلند به عنوان پشتوانه هزینه های زندگی
  • مستندات و دلایل کافی برای اثبات اینکه دانشجو پس از اتمام تحصیل قصد خروج از نیوزیلند را دارد و قصد پناهندگی و یا موارد مشابه را ندارد .
  • پذیرش از یکی از دانشگاههای نیوزلند
  • تحصیل متوالی چند دوره پشت سر هم (Pathway Education Providers)
  • اداره مهاجرت برای برخی از مراکز آموزش عالی امتیاز ویژه ای در نظر گرفته است تا ویزای دانشجویان این موسسات برای گذراندن چند دوره متوالی صادر و تمدید شود.

در این لینک فهرستی از مراکز آموزشی مورد تائید اداره مهاجرت نیوزیلند برای Pathway visa ( ویزای متوالی یا چند دوره ای ) آورده شده است.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.