صحبت های رئیس جمهور غنی درمورد حقوق مهاجرین افغانستان

رئیس جمهور گفت باید از حقوق مهاجرین افغانستان در سراسر جهان مخصوصا مهاجرین در کشورهای پاکستان و ایران، حمایت و پشتیبانی صورت گیرد.

به گزارش آوا، محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان بعد از ظهر امروز با فیلیپو گراندی کمیشنرعالی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین و هیئت همراه‌اش در ارگ دیدار کرد.

حقوق مهاجرین افغانستان

رئیس جمهور کشور از آقای گراندی تشکری کرد که در روز جهانی پناهنده به افغانستان سفر نموده و این روز را در این کشور تجلیل کرد.

در مقابل کمیشنر عالی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین، از توجه رئیس جمهور بخاطر حل مشکل مهاجرین افغانستان تشکری کرد و گفت که این سازمان به طور دوامدار به کمک و همکارهای خود با افغانستان ادامه میدهد و از حقوق مهاجرین حمایت و پشتیبانی می‌نماید.

رئیس جمهور غنی گفت، باید از حقوق مهاجرین افغانستان در سراسر جهان مخصوصاً مهاجرین که در کشورهای پاکستان و ایران بسر می‌برند، حمایت و پشتیبانی صورت گیرد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد که مشکل پناهندگی یک مشکل جهانی است و باید کشورها به گونه مشترک و همه جانبه جهت حل آن، برنامه و پلان مشخص را روی دست گیرند.

وی گفت، بخاطر حل این مشکل، کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین می‌تواند راه‌های مناسب را جستجو نماید.

کمیشنرعالی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین، یکبار دیگر حمایت و پشتیبانی این سازمان را از مهاجرین افغانستان در سراسر جهان اعلام کرد و بر کمک رسانی به موقع به آنان، به رئیس جمهور اطمینان داد.

رئیس جمهور در اخیر، از آقای گراندی و همکارانش که در شرایط حساس برای بهبود وضعیت مهاجرین، به ویژه مهاجرین افغانستان تلاش می نمایند، قدردانی کرد.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
روش های قانونی اخذ اقامت سوئیس

روش های قانونی اخذ اقامت آلمان

اخذ اقامت در آلمان ۲۰۱۸ از طرق مختلف ، اخذ اقامت در آلمان از طریق پناهندگی ، اخذ اقامت در آلمان از طریق مهاجرت غیر قانونی ، اخذ اقامت در آلمان از طریق مهاجرت قاچاقی به آلمان ، و مهاجرت و اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری در آلمان ، مهاجرت و اخذ اقامت […]

آشنایی با کشور کرواسی و روش های مهاجرت به کرواسی

کرُواسی با نام رسمی جمهوری کرواسی کشوری است واقع در منطقه بالکان (جنوب مرکزی اروپا) که از شمال با اسلوونی و مجارستان، از شمال شرقی با صربستان، از شرق با بوسنی و هرزگووین و از جنوب با مونته‌نگرو و دریای آدریاتیک هم‌مرز است. زاگرب پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کرواسی است. جمعیت کرواسی ۴ میلیون و […]

روش های مهاجرت به کشور آلمان

ستاره ی درخشان اروپا، کشور آلمان، که پایتخت آن برلین میباشد جذابیت زیادی برای اکثر ایرانی ها دارد. آلمان با ۱۶ ایالت در همسایگی کشورهای دانمارک، لهستان، جمهوری چک، اتریش، سوئیس، فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک، هلند قرار دارد. حدود جمعیت این کشور طی سرشماری سال ۲۰۱۱، ۸۰ میلیون نفر تخمین زده شده است که حدود ۶ […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.