صحبت های رئیس جمهور غنی درمورد حقوق مهاجرین افغانستان

رئیس جمهور گفت باید از حقوق مهاجرین افغانستان در سراسر جهان مخصوصا مهاجرین در کشورهای پاکستان و ایران، حمایت و پشتیبانی صورت گیرد.

به گزارش آوا، محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان بعد از ظهر امروز با فیلیپو گراندی کمیشنرعالی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین و هیئت همراه‌اش در ارگ دیدار کرد.

حقوق مهاجرین افغانستان

رئیس جمهور کشور از آقای گراندی تشکری کرد که در روز جهانی پناهنده به افغانستان سفر نموده و این روز را در این کشور تجلیل کرد.

در مقابل کمیشنر عالی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین، از توجه رئیس جمهور بخاطر حل مشکل مهاجرین افغانستان تشکری کرد و گفت که این سازمان به طور دوامدار به کمک و همکارهای خود با افغانستان ادامه میدهد و از حقوق مهاجرین حمایت و پشتیبانی می‌نماید.

رئیس جمهور غنی گفت، باید از حقوق مهاجرین افغانستان در سراسر جهان مخصوصاً مهاجرین که در کشورهای پاکستان و ایران بسر می‌برند، حمایت و پشتیبانی صورت گیرد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد که مشکل پناهندگی یک مشکل جهانی است و باید کشورها به گونه مشترک و همه جانبه جهت حل آن، برنامه و پلان مشخص را روی دست گیرند.

وی گفت، بخاطر حل این مشکل، کمیشنری عالی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین می‌تواند راه‌های مناسب را جستجو نماید.

کمیشنرعالی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین، یکبار دیگر حمایت و پشتیبانی این سازمان را از مهاجرین افغانستان در سراسر جهان اعلام کرد و بر کمک رسانی به موقع به آنان، به رئیس جمهور اطمینان داد.

رئیس جمهور در اخیر، از آقای گراندی و همکارانش که در شرایط حساس برای بهبود وضعیت مهاجرین، به ویژه مهاجرین افغانستان تلاش می نمایند، قدردانی کرد.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
رد پیشنهاد نامزدی ترامپ از طرف سازمان بین المللی مهاجرت

روش های قانونی اخذ اقامت سوئد

اجازه اقامت سوئد از طریق سوئد به شما امکان مسافرت و ماندن در این کشور را می دهد. اجازه اقامت می تواند برای مدت زمان محدود یا دائمی باشد. اگر قصد اخذ اقامت سوئد دارید یا برای مدت بیش از ۹۰ روز در این کشور می مانید، باید برای اجازه اقامت درخواست دهید.دوره اقامت دائم […]

شرایط تحصیل رایگان در کانادا

تحصیل رایگان در کانادا با توجه به دانشگاه های سطح بالای این منطقه و کیفیت بالای آموزشی مورد توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور قرار گرفته است. همچنین با توجه به سوالات فراوان شما در مورد تحصیل رایگان در کانادا که در ادامه برخی از آن ها را مشاهده خواهیم کرد، بر […]

راه های کسب اقامت دائم در آمریکا

مهاجرت مقوله‌ای که در دهه‌های اخیر بیش‌ازپیش شاهد آن هستیم؛در ادامه قصد داریم تا روش‌های کسب اقامت دائم در ایالات‌متحده آمریکا را بررسی کنیم. البته ذکر این موضوع هم لازم است که در این مطلب تنها اقامت دائم مدنظر می‌باشد و انواع ویزاهای موقت در مبحثی دیگر توضیح داده می‌شوند. افرادی که به امید داشتن […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.