راه های مهاجرت به طور کاملا قانونی

واژه مهاجرت از زمان های قدیم و در نوشته های قدیمی و حتی دینی ، واژه ای شناخته شده و مورد استفاده می باشد. درقرآن کریم از عده ای یاد شده است که در روی زمین مستضعف و مورد ظلم قرار گرفته بودند و وقتی در روز قیامت به دلیل نداشتن امکانات در سرزمین خود ، ازمحرومیت وسرخوردگی سخن خواهند گفت ، خطاب خواهد شد،آیا زمین خدا وسیع نبود؟ همین آیه از قران کریم نشان دهنده اهمیت مهاجرت مناسب و صحیح و مهاجرت جهت پیشرفت و ترقی می باشد که باید بیشتر مورد توجه عموم قرار بگیرد. پیامبر گرامی اسلام در یک حدیثی معتبر به ملت مسلمان تکلیف کرده اند که در راه علم آموزی حتی تا چین هم مهاجرت نمایند و این به دلیل پیشرفت علمی و یادآوری چین در زمان اوایل اسلام بوده که سنت نبوی هم بیانگر مورد تایید بودن مهاجرت می باشد. پیامبر گرامی اسلام خود از مهاجرین در راه خدا بودند که سختی ها و مشکلات بسیاری را در این تحول عظیم تحمل کردند. پس مهاجرت فی نفسه نه تنها بد نیست بلکه با رعایت اصول و قواعد و با نیت و هدف پیشرفت قرار دادن مهاجرت، کاملا مورد تایید نیز می باشد. در این مطلب به بررسی راه های مهاجرت قانونی می پردازیم.

این روزها مهاجرت تبدیل به یک روند و امری متداول در جهان شده است. کار مهم حقوق مهاجرت در اکثر کشورهای جهان جزو وظایق موسسات حقوقی محسوب می شود. معمولا افراد برای مشاوره گرفتن در این زمینه نزد وکیل مراجعه می کنند و با آن ها مشورت می کنند. در کشور ایران هم متاسفانه بعضا مشاهده می شود که این کار توسط افراد و موسساتی که تخخص کافی و حتی پروانه هم ندارند صورت می گیرد و یا دارای تجربه و دانش کافی در زمینه حقوق مهاجرت را نیستند.

راه های مهاجرت

دارا بودن و تسلط کامل به حقوق بین الملل خصوصی از شرایط انتخاب یک مشاور مناسب جهت مهاجرت به حساب می آید. در نظر گرفتن این نکته حایز اهمیت است که با توجه به پیچیدگی های بحث مهاجرت دارا بودن تجربه از آگاهی به اطلاعات و قوانین بسیار مهم تر است.

آشنایی با کشور بلژیک و شرایط مهاجرت به این کشور

گستردگی کشورها و آگاهی از قوانین و شرایط برای مهاجرت به هر یک از کشورها، این امکان را برای مشاورین موسسه مهاجرتی دادآور مهر فراهم ساخته است تا شرایط شما را در کشورهای مختلف از هر لحاظ و جهات مختلف مورد بررسی قرار دهند و بهترین پیشنهاد و انتخاب را به شما هموطنان عزیز تقدیم نمایند.

راه های مهاجرت

وارد بحث بسیار مهم در زمینه راه های مهاجرت می شویم. آشنایی با راه های قانونی مهاجرت در زمینه مهاجرت حائز اهمیت خیلی بالایی است، چرا که اصلا کار آسانی نیست. داشتن تخصص و تجربه کافی برای مهاجرت قانونی از ویژگی های شاخص موسسه مهاجرتی دادآور مهر می باشد. در ادامه به برخی از راه های قانونی مهاجرت می پردازیم.

  • مهاجرت از طریق تولد (اخذ تابعیت از طریق تولد)
  • مهاجرت ازطریق ازدواج (اخذ اقامت و تابعیت به وسیله ازدواج)
  • مهاجرت از طریق ویزای کار (اخذ اقامت و تابعیت از راه کاریابی)
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری (اخذ اقامت و تابعیت ازطریق سرمایه گذاری)
  • مهاجرت از طریق تحصیل (اخذ اقامت و تابعیت ازطریق تحصیل)
  • مهاجرت از طریق پناهندگی

نکته مهم این که این موسسه همه ی برنامه های مهاجرتی خود را به صورت قانونی و حقوقی انجام می دهد و متقاضیان هیچ نیازی به مهاجرت از طریق قاچاقچی، پناهندگی و… ندارند. از مزایای استفاده از روش قانونی عدم نگرانی بابت آینده و همچنین گرفتار نشدن در دام افراد سودجو و کلاهبردار است.

با ما مهاجرت خود را بطور کاملا قانونی تجربه کنید و دیگر هیچ فکری نداشته باشید. موسسه مهاجرتی دادآور مهر بعد از مهاجرت و اقامت شما مشکلات شما را هم پشتیبانی خواهد کرد. همچنین دیگر گرفتار برخی از افراد کلاه بردار و سودجو نخواهید شد.

در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام در مورد راه های مهاجرت یا سایر امور مهاجرتی می توانید با مشاوران مجرب موسسه حقوقی دادآور مهر تماس حاصل فرمایید و یا با تکمیل نمودن و ارسال فرم ارزیابی رایگان موسسه این امکان برای شما ایجاد میشود که پرونده شما توسط مجربترین وکلای ایرانی و خارجی بررسی تخصصی شود و برای مشاوره تکمیلی نیز با شما تماس گرفته خواهد شد  .

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
برچسب ها:

آشنایی با کشور اوکراین و روش های اخذ اقامت این کشور

اوکراین از کشورهای اروپای شرقی است. این کشور از شرق با روسیه؛ در شمال با بلاروس؛ از غرب با لهستان، اسلواکی و مجارستان؛ از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم‌مرز است و در جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد و پایتخت آن شهر کی‌اف و زبان رسمی آن زبان اوکراینی هست. […]

شرایط اعطای تابعیت در ده کشور اروپایی

قانون اصل خاک و اصل خون جزئی مهم از اصول و ارزش‌های اروپایی است؛ اما این دو قانون در کشورهای مختلف اروپایی تعاریف متفاوتی دارد. آلمان در آلمان از سال ۲۰۰۰ یکی از والدین مهاجران باید دست‌کم سه سال به‌صورت قانونی زندگی کرده و دست‌کم سابقه هشت سال حضور در آلمان را داشته باشد. فرزندان […]

آشنایی با کشور کرواسی و روش های مهاجرت به کرواسی

کرُواسی با نام رسمی جمهوری کرواسی کشوری است واقع در منطقه بالکان (جنوب مرکزی اروپا) که از شمال با اسلوونی و مجارستان، از شمال شرقی با صربستان، از شرق با بوسنی و هرزگووین و از جنوب با مونته‌نگرو و دریای آدریاتیک هم‌مرز است. زاگرب پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کرواسی است. جمعیت کرواسی ۴ میلیون و […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.