رد پیشنهاد نامزدی ترامپ از طرف سازمان بین المللی مهاجرت

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز جمعه از ژنو گزارش داد که این پست از سال ۱۹۵۱ تاکنون برعهده نمایندگانی از آمریکا بوده است. گزارشات حاکی از آن است که سازمان بین المللی مهاجرت از زمان تاسیس در سال ۱۹۵۱ تاکنون، فقط یک مرتبه مدیرکل غیرآمریکایی داشته است.

به گفته دیپلمات های حاضر در جلسه رای گیری این سازمان که هنوز در حال برگزاری است، نام «کن آیزاکس» نامزد آمریکایی احراز این پست، از فهرست نامزدها حذف شده است.

سازمان بین المللی مهاجرت

نامزدی آیزاکس برای این پست، تحت الشعاع سیاست های دولت آمریکا در زمینه اعمال تحریم های مسافرتی و جداسازی خانواده های مهاجران در امتداد مرز آمریکا – مکزیک و همچنین مواضع ضد اسلامی آیزاکس قرار گرفته است.

آژانس مهاجرت سازمان ملل در حال انتخاب دبیر کل بعدی خود برای پستی است که از مدت ها قبل در اختیار آمریکایی ها بوده است. «لورا تامپسون» از کاستاریکا و «آنتونیو ویتورینو» از کشور پرتغال دو نامزد دیگر احراز پست دبیر کلی سازمان بین المللی مهاجرت هستند.

فردی که در این جلسه رای آورد، جانشین «ویلیام لیسی سوئینگ» دیپلمات آمریکایی می شود که شهریور ماه با این سازمان خداحافظی می کند. سازمان بین المللی مهاجرت از زمان تاسیس در سال ۱۹۵۱ تاکنون، فقط یک مرتبه، دبیر کل غیر آمریکایی داشته است.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
مزایای اقامت اروپا از طریق اقامت لهستان
برچسب ها:

شرایط اخذ ویزای همراه دانشجو در آلمان

قوانین مهاجرت و اقامت آلمان به دانشجویان بین المللی در آلمان این امکان را می دهد که که از حق طبیعی خود برای به همراه بردن همسر قانونی و فرزندان زیر سن قانونی در کنار خود بهره مند گردند؛ و یا این که پس از رسیدن به آلمان درخواست کنند که خانوادشان نیز به آنان […]

شرایط تحصیل رایگان در انگلیس

تحصیل رایگان در انگلستان در سال ۲۰۱۸ یکی از آرزوهای متقاضیان مهاجرت میباشد، اما قبل از اقدام به مهاجرت با استفاده از هرکدام از روش های موجود فرد باید اطلاعات دقیقی در مورد همه ابعاد این اقدام اطلاع کسب کرده و با یک مشاوره با تجربه مشورت نماید. به همین دلیل بر آن شدیم تا […]

کارت آبی اروپا یا Blue card

اتحادیه اروپا قصد دارد در رقابت با دیگر کشورهای غربی بر سر افراد آشنا با تکنولوژی و خدمه بیمارستان ها که بیشتر از کشورهای در حال توسعه مهاجرت می کنند و دست یافتن به منابع کاری که می‌توانند کمبودهای موجود در اروپا را جبران کنند بیشتر تلاش کند.بر اساس این طرح مهاجرت افراد متخصص و […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.