رد پیشنهاد نامزدی ترامپ از طرف سازمان بین المللی مهاجرت

خبرگزاری آسوشیتدپرس روز جمعه از ژنو گزارش داد که این پست از سال ۱۹۵۱ تاکنون برعهده نمایندگانی از آمریکا بوده است. گزارشات حاکی از آن است که سازمان بین المللی مهاجرت از زمان تاسیس در سال ۱۹۵۱ تاکنون، فقط یک مرتبه مدیرکل غیرآمریکایی داشته است.

به گفته دیپلمات های حاضر در جلسه رای گیری این سازمان که هنوز در حال برگزاری است، نام «کن آیزاکس» نامزد آمریکایی احراز این پست، از فهرست نامزدها حذف شده است.

سازمان بین المللی مهاجرت

نامزدی آیزاکس برای این پست، تحت الشعاع سیاست های دولت آمریکا در زمینه اعمال تحریم های مسافرتی و جداسازی خانواده های مهاجران در امتداد مرز آمریکا – مکزیک و همچنین مواضع ضد اسلامی آیزاکس قرار گرفته است.

آژانس مهاجرت سازمان ملل در حال انتخاب دبیر کل بعدی خود برای پستی است که از مدت ها قبل در اختیار آمریکایی ها بوده است. «لورا تامپسون» از کاستاریکا و «آنتونیو ویتورینو» از کشور پرتغال دو نامزد دیگر احراز پست دبیر کلی سازمان بین المللی مهاجرت هستند.

فردی که در این جلسه رای آورد، جانشین «ویلیام لیسی سوئینگ» دیپلمات آمریکایی می شود که شهریور ماه با این سازمان خداحافظی می کند. سازمان بین المللی مهاجرت از زمان تاسیس در سال ۱۹۵۱ تاکنون، فقط یک مرتبه، دبیر کل غیر آمریکایی داشته است.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
مشکلات مهاجران اتریش به دلیل خروج اتریش از پیمان جهانی مهاجرتی
برچسب ها:

شرایط اولیه مهاجرت که اطلاع از آنها برای علاقمندان ضرورت دارد

مهاجرت واژه ای ست که این روزها زیاد به گوش مان می خورد و حتا شاید گاهی که از دشواری های زندگی روزمره خسته شده و به آن فکر می کنیم. در ۵۰ سال اخیر در جهان، شمار مهاجران افزایش یافته و روز به روز هم بیشتر می شود؛ این افراد باید از شرایط اولیه […]

تفاوت بین استان‌ها و سرزمین‌های کانادا چیست؟

جالب است بدانید که کشور کانادا باوجود گستردگی زیادی که دارد (دومین کشور بزرگ دنیا)، تنها به ۱۰ استان و ۳ سرزمین تقسیم‌بندی می‌شود. با توجه به گستردگی کشور کانادا این استان‌ها هرکدام وسعت بسیار زیادی دارند و حتی دارای سیستم حکومتی و قوانین خاص خود برای جذب مهاجر و سرمایه‌گذار می‌باشند. برای مثال استان کبک […]

آشنایی با کشور برزیل و شرایط مهاجرت به این کشور

برزیل با نام رسمی جمهوری فدراتیو برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است. برزیل که منطقه وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می‌گیرد، شرقی‌ترین کشور قاره آمریکاست و با کشورهای اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا، گویان، سورینام و […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.