سریع ترین روش اخذ اقامت در کشورهای اروپایی

در این مطلب به بررسی سریع ترین روش اخذ اقامت می پردازیم.جذابترین و جدیدترین برنامه اقامتی اروپا فرصتی استثنایی به شما اعطا میکند که اقامت دایم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه شینگن زندگی، اقامت، کار و آزادانه سفر کنید.در ازای سرمایه گذاری امن و تضمین شده ی ۲۵۰(تغییر قوانین در سال ۲۰۱۶ )۳۰۰ هزار یورو در بخش دولتی همه ی ایرانیان (و دیگر ملیتها) میتوانند با تنها یک سفر به مجارستان اقامت دایم دریافت کنند. ۵ سال سرمایه گذاری کنید و فقط در چند هفته مقیم دایم اروپا شوید. از سال ۲۰۱۴ مجارستان برنامه ای را ارائه داده است که با سرمایه گذاری (۳۰۰)۲۵۰ هزار یورو در اوراق قرضه دولتی بعلاوه ( تغییر قوانین در سال ۲۰۱۶) ۴۰هزاریورو(۶۰) هزینه ی دولتی ورود به برنامه میتوان اقامت دائم اروپا را بدست آورد. مبلغ کل (۳۶۰)۲۹۰ هزار یورو برای کل پروسه این برنامه را در زمره ی ارزانترین برنامه های مشابه قرار داده است.مبلغ ۲۵۰ (۳۰۰)هزاریورو بعد از ۵ سال به صورت کامل بازگردانده میشود که این مساله امنیت سرمایه گذاری را تضمین میکند.

علاوه بر این، تجربه ۱۰ ساله ما در زمینه ی مهاجرت تجاری ؛ ما را به مناسبترین سرویس دهنده ی موجود تبدیل کرده است. همکاری با شبکه ی وسیعی از متخصصین و وکلا اخذ اقامت شما از طریق سرمایه گذاری رو برای ما بسیار آسان و کوتاه کرده است.

سریع ترین روش اخذ اقامت

مزایای این برنامه به عنوان سریع ترین روش اخذ اقامت

• سفر بدون ویزا در حوزه شینگن که شمامل ۲۷ کشور اروپایی میشود.

• عدم محدودیت در حضور در مجارستان

• موقعیت کار و زندگی در اروپای مرکزی

• اقامت دایم در ازای سرمایه گذاری موقت ۵ ساله چرا برنامه مجارستان از دیگر کشورها جذابتر است؟

• ارزانترین سرمایه گذاری بدون ریسک در اروپا

• سریع ؛ در دو هفته اقامت خود را دریافت کنید

• فقط یک سفر به مجارستان احتیاج است و احتیاجی به زندگی و ماندن در مجارستان نیست.

• سرمایه گذاری اقامت ۴ نفر از اعضای خانواده را پوشش میدهد.

• حداقل مدرک تحصیلی و یا معاینه پزشکی احتیاج نیست

جزئیات استعفای وزیر مهاجرت انگلیس

• هزینه انجام کار بسیار پایین

• عدم محدودیت در ملیت داوطلب

در بین تمام شرکتهایی که این برنامه را ارائه میدهند موسسه مهاجرتی دادآور مهر تنها موسسه ای است که با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه ی مهاجرت تجاری و اقامت در اروپا نه تنها نازلترین قیمت ها را ارائه میکند بلکه با فراهم کردن خدمات وی آی پی و مشاوره ی اقامتی به مشتریان و خانواده آنها کمال تلاش را در فراهم کردن رضایت آنها به عمل می آورد.

سرمایه گذاری : مبلغ۲۵۰(۳۰۰) هزاریورو به مدت ۵ سال ( قابل برگشت بعد از مدت سرمایه گذاری) هزینه ی انجام کار : ۴۰ (۶۰)هزار یورو برای خانواده ۴نفره پیشنهاد انحصاری موسسه مهاجرتی دادآور مهر : با پرداخت مبلغ ۴۰ (۶۰)هزار یورو هزینه ی انجام کار که اجباری است شرکت موسسه مهاجرتی دادآور مهر نه تنها خدمات مالی و قانونی را در زمینه ی سرمایه گذاری و دریافت اقامت آنها ارائه میدهد بلکه سرویس وی آی پی شامل کمک شخصی ؛ رفت و آمد ، مشاوره ی مهاجرتی غیره را نیز ارائه میکند. چگونه برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید؟ • شما مشخصات خود را برای ما میفرستید و دولت مجارستان قابلیت ثبت نام شما در این برنامه را درزمانی کمتر از ۲۴ ساعت بررسی میکند. ( اطلاعات شخصی شما کاملا پیش ما محفوظ خواهد بود ) • ما قرارداد شما را برای سرمایه گذاری آماده میکنیم. • شما مبلغ سرمایه را واریز میکنید. • شما و خانواده اقامتتان را ظرف ۱۰ روز دریافت میکنید. • حال به مجارستان بیایید و از کار و زندگی لذت ببرید و یا به هرجای اروپا که مایل هستید سفر کنید. هیچ محدودیتی در ماندن در مجارستان ندارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سریع ترین روش اخذ اقامت در کشورهای اروپایی می توانید با موسسه حقوقی داد آور مهر تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نموده تا کارشناسان ما پس از بررسی دقیق برای مشاوره با شما تماس بگیرند .

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
برچسب ها:

افزایش سخت گیری ها نسبت به مهاجرت از ونزوئلا

بر اساس پیش‌بینی‌‌‌ها در حال حاضر تعداد کل پناهجویان ونزوئلا چهار میلیون نفر است. این در حالی است که کل آوارگان جنگ سوریه شش میلیون نفر بوده و با ادامه وضعیت بغرنج اقتصادی در ونزوئلا، احتمالا تعداد پناهجویان ونزوئلایی و مهاجرت از ونزوئلا از این تعداد بیشتر خواهد بود. علت افزایش مهاجرت از ونزوئلا با […]

بهترین کشور ها برای تحصیل رایگان در اروپا

در مقاله پیش رو خیلی سریع می‌خواهیم به سراغ معرفی بهترین کشورها برای تحصیل رایگان در اروپا برویم. شاید باورتان نشود اما باید بدانید کشورهای پیشرفته‌ای در دنیا وجود دارند که می‌توان دوره تحصیلات تکمیلی را رایگان در آن‌ها سپری کرد. این مقاصد که جزو بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی نیز هستند؛ به معنای حقیقی […]

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک

در این چند سال افراد بسیار زیادی هستند که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک‌، در این کشور را خواهان هستند و این خواسته را دارند که از طریق خرید ملک در کانادا و یا سرمایه‌گذاری در کانادا به کشور کانادا وارد شوند. کانادا به علت جذب مهاجر و توریستی […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.