شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا

آیا شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا را دارم ! سوالی که بسیاری که مخاطبان علاقمند به مهاجرت به استرالیا به دنبال جواب های مطمئن برای آن هستند. بنابراین این مقاله را به بررسی شرایط اخذ اقامت قانونی و دائم استرالیا اختصاص داده ایم.

موارد ضروری شروع پروسه اخذ اقامت دائم و قانونی

  • داشتن مدرک دانشگاهی یا فنی برای شروع پروسه لازم و ضروری هست.
  • داشتن دانش و آشنایی با زبان انگلیسی در سطح خوب ضروری است و باید مدرک رسمی آیلتس یا تافل و یا پی تی ای برای این پروسه اخذ نمایید. (ایلتس ۶ به بالا یا معادل آن در پی تی ای / سی ا ای / تافل )
  • داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی ضروری است (۳-۵-۸ سال به بالا که هر کدام امتیاز خود را دارند)

در صورتی که شما سن مناسب و مدرک دانشگاهی یا فنی با سابقه کار  دارید و همچنین برای گرفتن مدرک رسمی زبان آمادگی داشته یا در حال گذراندن دوره های زبان برای اخذ مدرک هستید، میتوانید این پروسه را شروع کنید و برای تکمیل مدارک آماده شوید.

هزینه های جانبی اخذ اقامت دائم استرالیا

  • هزینه ترجمه مدارک (طبق تعرفه دفاتر ترجمه)
  • در صورت قرارداد با وکیل رسمی مورد تایید اداره مهاجرت هزینه قبول وکالت توسط وکیل

 

در صورت داشتن وکیل تمامی مراحل توسط وکیل و دفتر مجموعه وکالت پیگیری می گردد و متقاضی باید مدارک کاری و تحصیلی و نامه های سابقه کار و بیمه و دیگر مواردی که در قرارداد های معمول فی مابین توافق می گردد را به دفتر وکیل ارائه نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت دائم استرالیا می توانید با موسسه حقوقی داد آور مهر تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نموده تا کارشناسان ما پس از بررسی دقیق برای مشاوره با شما تماس بگیرند .

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
بهترین کشورهای توریستی جهان کدامند؟
برچسب ها:

مزایای اقامت اروپا از طریق اقامت لهستان

اقامت اروپا در ادوار مختلف در کشورهای مختلف حوزه ی شینگن قابل دریافت می باشد. با توجه به اینکه کدام کشور وزنه ی سنگین تری برای جذب سرمایه گذار داشته باشد، شرایط بهتری را نیز برای اعطای اقامت اروپا ارائه می دهد. برای مثال دریافت اقامت لیتوانی در دوره ای آسان تر بود، بعدر دریافت […]

شرایط اعطای تابعیت در ده کشور اروپایی

قانون اصل خاک و اصل خون جزئی مهم از اصول و ارزش‌های اروپایی است؛ اما این دو قانون در کشورهای مختلف اروپایی تعاریف متفاوتی دارد. آلمان در آلمان از سال ۲۰۰۰ یکی از والدین مهاجران باید دست‌کم سه سال به‌صورت قانونی زندگی کرده و دست‌کم سابقه هشت سال حضور در آلمان را داشته باشد. فرزندان […]

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک

در این چند سال افراد بسیار زیادی هستند که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک‌، در این کشور را خواهان هستند و این خواسته را دارند که از طریق خرید ملک در کانادا و یا سرمایه‌گذاری در کانادا به کشور کانادا وارد شوند. کانادا به علت جذب مهاجر و توریستی […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.