کمترین هزینه مهاجرت به اروپا

برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت مسلما هیچگاه نمی‌توان گفت که یک راه همیشه بهترین راه ممکن است. اما شاید بتوان با درنظر گرفتن شرایط مختلف شخص مهاجر و پارامترهای کشور مقصد، بهترین مکان و راه مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه را شناسایی کرد. این مقاله بر اساس پرداخت کمترین هزینه و میزان راحتی پذیرش مهاجر در کشور مقصد، برای اطلاع بیشتر شما نوشته شده است.

اگر شما تصمیم گرفته‌ اید که کشور دومی را برای زندگی و اقامت انتخاب کنید، مطمئنا یکی از مهم ترین و اساسی‌ ترین مواردی که دوست دارید از آن اطلاع داشته باشید، این است که چگونه می‌ توانید با کمترین هزینه، مهاجرت به اروپا را انجام دهید. در چند سال اخیر با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، درخواست‌ ها برای دریافت اقامت اروپا، از دیگر کشورهای اروپایی افزایش یافته است. حال هر کدام از این کشورها شرایط و قوانین خاصی برای قبول و اعطای اجازه اقامت به شهروندان خارجی دارند.

کم هزینه‌ترین کشور برای مهاجرت

شاید یکی از آرزوهای مهم و اساسی هر فردی داشتن زندگی راحت با صرف کمترین هزینه باشد. یکی از جدیدترین و جذاب‌ ترین برنامه‌ های اقامت در اروپا، دریافت اقامت دائم اروپا و داشتن امکان زندگی، کار، تحصیل و سفر در حوزه شنگن است. افرادی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند قطعا می‌ دانند که برای اخذ اقامت اروپا روش‌ های مختلفی وجود دارد.

یکی از راه‌ های گرفتن اقامت اروپا از روش بدون سرمایه‌ گذاری است. افراد از روش سرمایه‌ گذاری معمولا در نظر دارند ارزانترین و کم هزینه‌ ترین کشور برای اقامت و مهاجرت به اروپا را انتخاب کنند. تحقیقا می‌ توان گفت که بالاترین آمار قبولی اقامت در سال‌های اخیر مختص به کشور اسلواکی و از روش اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت می‌ باشد.

اخذ اقامت از هر کشور و با هر روشی معمولا محدودیت‌ ها و مشکلات خاص خود را دارد، اما با توجه به شرایط اسلواکی و کمتر بودن پیچیدگی‌ ها و محدودیت‌ های اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت و امکان ثبت شرکت در اسلواکی بدون نیاز به سرمایه‌گذاری، این کشور محدودیت‌ های اخذ اقامت را برای مهاجرین به حداقل رسانده است. همچنین شما با انتخاب این روش و ثبت شرکت در اسلواکی، اجازه فعالیت، زندگی، کار و تحصیل در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا را برای خود مهیا خواهید کرد

کشورهای بی دردسر برای مهاجرت

چرا اخذ اقامت اسلواکی کم هزینه‌ترین راه مهاجرت به اروپاست؟

  • پایین بودن هزینه اخذ اقامت اسلواکی نسبت به سایر کشورها
  • امکان دریافت اقامت اسلواکی بدون نیاز به سرمایه‌ گذاری
  • هزینه بسیار پایین زندگی در اسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی
  • پایین بودن قیمت ملک دراسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی
  • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت اسلواکی، در واقع اقامت کل اتحادیه اروپاست و شما می توانید در هر یک از کشورهای حوزه شنگن زندگی کنید و هیچ الزامی برای زندگی در اسلواکی نخواهید داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمترین هزینه مهاجرت به اروپا می توانید با موسسه حقوقی داد آور مهر تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نموده تا کارشناسان ما پس از بررسی دقیق برای مشاوره با شما تماس بگیرند .

[تعداد: ۲    میانگین: ۳/۵]
برچسب ها:

روش های قانونی اخذ اقامت آلمان

اخذ اقامت در آلمان ۲۰۱۸ از طرق مختلف ، اخذ اقامت در آلمان از طریق پناهندگی ، اخذ اقامت در آلمان از طریق مهاجرت غیر قانونی ، اخذ اقامت در آلمان از طریق مهاجرت قاچاقی به آلمان ، و مهاجرت و اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری در آلمان ، مهاجرت و اخذ اقامت […]

روش های قانونی اخذ اقامت نیوزلند

قبل از سال ۱۹۷۷ قانون اخذ اقامت نیوزلند ، قوانین مختلفی وجود داشته است. اتباع کشورهای مشترک‌المنافع که شامل انگلستان و جمهوری ایرلند نیز می‌شوند می‌توانستند درخواست اخذ تابعیت و اقامت در نیوزلند را به دولت نیوزلند داده تا آن را ثبت نماید. در قانون تابعیت مصوب ۱۹۴۸ هیچ‌گونه مدت زمان سکونت (اقامت) برای متقاضی […]

راهنمای مهاجرت به آلمان

آلمان‌که نام رسمی آن جمهوری فدرال آلمان است، در قاره اروپا قرار دارد و به دلیل داشتن دانشگاه‌های معتبر و وضعیت مناسب زندگی، افراد بسیاری از نقاط مختلف دنیا علاقه‌مندند که در این کشور زندگی کنند. در چند سال اخیر، سالانه میزان پذیرش مهاجر در این دیار رو به افزایش است. در سال ۲۰۰۵ دولت این کشور […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها

  • بی ام و X1 18 پاسخ ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸

    عالییییی مرسی