اقامت اروپا از طریق اقامت لهستان

304 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۷/۰۹/۱۰ در ۹:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۸/۰۷ در ۱۱:۰۳ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

اقامت اروپا در ادوار مختلف در کشورهای مختلف حوزه ی شینگن قابل دریافت می باشد. با توجه به اینکه کدام کشور وزنه ی سنگین تری برای جذب سرمایه گذار داشته باشد، شرایط بهتری را نیز برای اعطای اقامت اروپا ارائه می دهد. برای مثال دریافت اقامت لیتوانی در دوره ای آسان تر بود، بعدر دریافت اقامت اسلواکی و هر کدام از روش های مختلف اقامت اروپا را اعطا می کرده اند. اما در طول زمان شرایط تغییر می کند و وزنه به سمت کشور دیگری سنگینی خواهد کرد. البته شاید بتوان اینطور تعبیر کرد که فرصت به کشور دیگری داده می شود تا در سایه جذب سرمایه گذار شرایط اقتصادی خود را بهبود بخشد. در این مطلب به بررسی مزایای اقامت اروپا از طریق اقامت لهستان می پردازیم.

مزایای اقامت اروپا

به این دلیل که در روش های ارائه شده توسط ما اقامت اروپا به صورت قانونی دریافت می شود، شما به عنوان یک ساکن اروپا، احترامی تمام خواهید داشت. با دریافت اقامت اروپا می توانید از مزایای نظیر موارد زیر بهره مند باشید. حال تفاوتی نمی کند که این اقامت اروپا، از اقامت لهستان ناشی شده باشد یا یک کشور دیگر اروپایی. مادامی که پروسه اخذ اقامت به صورت قانونی دنبال شود شما موارد زیر را خواهید داشت:

 • اقامت اروپا و امکان ورود به تمام کشورهای حوزه شینگن
 • اقامت اروپا و امکان سکونت و زندگی در تمام حوزه شینگن
 • اقامت اروپا و افتتاح حساب بانکی
 • اقامت اروپا و ثبت شرکت در اروپا
 • اقامت اروپا و تحصیل در دانشگاه های اروپایی
 • اقامت اروپا و تحصیل فرزندان در اروپا

موارد بالا تنها بخشی از این خدمات ارزشمند می باشد که توسط اتحادیه اروپا به شما عزیزان ارائه می شود. به این ترتیب هم در اتحادیه اروپا زندگی می کنید هم به راحتی به ایران رفت و آمد خواهید داشت.

tay in Europe through the residence of Poland 3 - مزایای اقامت اروپا از طریق اقامت لهستان

راه‌های اخذ اقامت لهستان

لهستان با بیش از ۳۸ میلیون نفر جمعیت طبق آمار، یکی از کشورهای عضو در اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می‌باشد. شرایط ایدئال زندگی در این کشور، آن را به یکی گزینه‌های خوب مهاجرت در اروپا مبدل کرده است.

لهستان ازنظر اقتصادی طی سال‌های گذشته پیشرفت بزرگی داشته و در جهان موفق به کسب رتبه بیست و یکم شده است. شهروندان در این کشور به زبان لهستانی صحبت می‌کنند؛ هرچند زبان‌های دیگری از جمله انگلیسی هم در این کشور یک زبان اصلی به شمار می‌رود.

به دلیل عضویت لهستان در اتحادیه اروپا، شهروندان این حوزه می‌توانند بدون اخذ روادید یک سال اجازه اقامت در این کشور را داشته باشند. بااین‌حال برای تمدید این اجازه اقامت یک‌ساله بایستی افراد با ارائه مدارک به سفارت این کشور مراجعه کنند. به‌طورکلی افرادی که قصد دریافت اقامت لهستان به‌عنوان یکی از کشورهای موفق اروپایی دارند، می‌توانند از راه‌های زیر به این منظور اقدام کنند:

 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت تحصیلی
 • سرمایه‌گذاری
 • ثبت شرکت
 • خرید ملک
 • ازدواج

مزایای اقامت لهستان

اقامت لهستان یکی از گزینه هایی است که با پیشنهاد ارزشمندی که ارائه داده است، خود را به یکی از ارزشمندترین گزینه ها برای دریافت اقامت اروپا بدل کرده است. کشور لهستان با ارائه موارد زیر به غیر از موارد معمولی ذکر شده در بالا آماده است تا مراحل قانونی اخذ اقامتت لهستان را انجام دهد:

 • اقامت لهستان به صورت ۳ ساله
 • اقامت لهستان به صورت ۲ ساله
 • اقامت لهستان تضمینی
راهنمای جامع ویزای هلند

Stay in Europe through the residence of Poland - مزایای اقامت اروپا از طریق اقامت لهستان

یکی از بزرگترین نگرانی هایی که برای تمامی عزیزانی که اقامت قانونی دریافت می کنند تمدید اقامت می باشد. اگرچه اگر موارد مورد نیاز برای تمدید اقامت اروپا رعایت شده باشد این کار قابل انجام است اما سالیانه این استرس برای افراد وجود خواهد داشت و در دوره ای که کارهای تمدید انجام می شود نگرانی هایی را اعمال می کند. لهستان با ارائه گزینه ی اقامت لهستان دوساله و ۳ ساله این آمادگی را دارد تا شرایط را برای متقاضیان اقامت قانونی اروپا بسیار تسهیل کند. بدین ترتیب با دریافت اقامت لهستان ۳ ساله، برای سه سال متمادی بدون هیچ گونه نگرانی می توانید در اروپا ساکن باشید. به این ترتیب تمرکز شما بر رو انجام امور اقتصادی و تجاری تان بیشتر خواهد شد. حتی اگر برای تفریح نیز در اروپا ساکن شده اید با آرامش بیشتری به آن خواهید پرداخت.

از طرفی دریافت اقامت لهستان دردسرهای ثبت شرکت در اروپا را به همراه ندارد. شرکت هایی که پرداخت مالیات، انجام حسابرسی های آنها، تهیه آدرس معتبر هزینه سنگینی بر دوش متقاضیان اقامت می گذارد. اگرچه شرایط ثبت شرکت در لهستان همیشه برای شما امکانپذیر می باشد اما دریافت اقامت شما وابسته آن نخواهد بود.

مزیت دیگر دریافت اقامت لهستان این است که اقامت لهستان به صورت تضمینی برای شما اخذ خواهد شد. این مسئله می تواند آسودگی خیال شما را بیش از پیش مهیا کند تا شما با تمرکز بیشتری به انجام امور دیگر مشغول شوید. زمان دریافت اقامت لهستان نیز اکنون زمانی بسیار قابل قبول می باشد.
البته به مرور زمان ممکن است شرایط اخذ اقامت لهستان تغییر کند و دشوار تر شود بنابراین تا فرصت هست باید نسبت به دریافت بهترین شرایط برای اقامت اروپا اقدام کرد. مشاورین ما آماده اند تا بهترین شرایط را به شما معرفی کنند تا بهترین تصمیم گیری را داشته باشید. مطمئن باشید قبل از هرچیزی آسایش و آرامش شما برای ما اهمیت دارد.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *