complain - شکایت

104 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۸/۰۴/۲۹ در ۱۱:۳۳ بعد از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۸/۱۰ در ۸:۴۴ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

با عرض سلام خدمت مراجعین گرانقدر به استحضار میرساند مالک و صاحب امتیاز سایت دادآور مهر آقای مهدی شوندی فر هستند. در مدت حدوداً یک سال گذشته شرکت و موسسه‌ای تحت همین نام با مدیریت بابک نوری شاد تحت عنوان مشاوره حقوقی در باب مهاجرت فعالیت نموده که متاسفانه پس از گذشت این مدت به دلیل عدم رعایت انصاف در حقوق مراجعین و ارائه مشاوره‌های نادرست با اطلاعات قدیمی و بعضا اشتباه با دریافت هزینه های مشاوره ای نا عادلانه و گزاف که باعث سردرگمی، ناراحتی و بعضاً شکایات بیانی به اینجانب شده است لذا با عنایت به نارضایتی برخی مراجعین اینجانب از این لحظه خدمات سایت را به موسسه دادآور نسیم مهر قطع نموده‌ام و سایت در اختیار بنده و تیم همراه خواهد بود .

با توجه به قطع همکاری موسسه حقوقی دادآور مهر با جناب بابک نوری شاد، این موسسه هیچگونه مسئولیتی در قبال مشاوره ها و فعالیت های انجام شده توسط ایشان نخواهد داشت.

توجه داشته باشید مسوولیت هر گونه سواستفاده ، کوتاهی در انجام امور مراجعین و پایمال شدن حقوق ایشان توسط موسسه حقوقی دادآور نسیم مهر در کرج به عهده شخص آقای بابک نوری شاد بوده و ایشان باید پاسخگو باشند و مدیریت سایت در قبال قراردادهای منعقده با ایشان هیچگونه مسئولیتی ندارد.

قضاوت یک طرفه از سوی هر فرد و موسسه ای در مورد موسسه مهاجرتی دادآور مهر با مدیریت مهدی شوندی فر اشتباه می باشد. با صحبت های زیبا و فن بیان و ارائه مطالب از پیش تعیین شده و آماده نباید شما در وضعیت قانع شدن قرار بگیرید و لذا هوشیار تر از قبل باشید.

خدمات مشاوره‌ای موسسه دادآور مهر کاملا رایگان است و رایگان میماند.

[تعداد: ۳   میانگین: ۳.۳/۵]