111 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۸/۰۶/۲۳ در ۹:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۸/۱۲ در ۱۱:۳۹ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۴ دقیقه
حسابداران مجرب امتیاز شغلی ۴.۳
مدیران مالی امتیاز شغلی ۴.۵
مدیر مالیاتی امتیاز شغلی ۴.۴

مدیران حسابداری و حسابداران مجرب: آن‌ها باید از عهده انجام کنترل برنامه‌های حسابرسی و نظارت به حسابرسی شرکت و همچنین کنترل محیط کار برآیند. این افراد باید امانت‌داران خوبی باشند و صحت و صداقت در انجام کار را با سرعت و دقت همراه کنند تا بهترین نتیجه را در زمینه شغل خود بگیرند. حسابداران باتجربه و مدیر حسابداری در کشور انگلستان می‌تواند حداقل ۵۹۵۰۰£ (پوند) در سال درآمد داشته باشد.

مدیران مالی:

مدیریت منابع و مصارف شرکت‌های دولتی و خصوصی با عنوان مدیریت مالی شناخته می‌شود که هدف آن افزایش سود شرکت در کوتاه‌مدت و افزایش ثروت سهامداران در بلندمدت است. تهیه و تنظیم گزارشات مالی سالانه بر عهده مدیران مالی می‌باشد و همچنین مسئولیت برنامه‌ریزی مالی سازمان نیز به عهده آن‌ها است. مدیران مالی در کشور انگلستان سالانه بیش از ۶۸۰۰۰£ (پوند) درآمد خالص خواهند داشت.

مدیر مالیاتی:

مسئولیت بررسی و انطباق وضعیت مالیاتی شرکت‌های خصوصی، دولتی و کسب‌وکارهای کوچک محلی یا کشوری بر عهده مدیران مالیاتی است. نظارت بر ممیزی ها و تحقیق و برنامه‌ریزی در مورد مسائل مالیاتی و قوانین مربوط به مالیات در انگلستان ازجمله وظایف یک مدیر مالیاتی است. در کشور انگلستان این شغل حداقل ۵۹۲۴۰£ (پوند) در سال برای افراد درآمد خواهد داشت.

High paying jobs in the UK - مشاغل پردرآمد در انگلیس

بررسی مشاغل پردرآمد تخصصی در انگلیس

لیست مشاغل پردرآمد در انگلیس سال ۲۰۱۷ در زمینه تحصیلات عالی و تخصصی با درآمد بالا به شرح لیست زیر می باشد:

وکلای حقوقی درون سازمانی امتیاز شغلی ۴.۵
مدیر منابع انسانی امتیاز شغلی ۴.۳
تعمیر و نگهداری (خدمات) امتیاز شغلی ۴.۱
تحلیلگر کسب و کار امتیاز شغلی ۴.۰

وکلای حقوقی درون سازمانی:

طبق آخرین آمار سایت LegalCheek تعداد متقاضیان برای شغل وکالت درون‌ سازمانی سالانه رو به افزایش است؛ این شغل از فشار کاری کمتری نسبت به یک وکیل حقوقی برخوردار است و وکلای گفته می‌شود که کارهای حقوقی سازمان خود را انجام می‌دهند. یک وکیل حقوقی در کشور انگلستان که درون سازمان کار می‌کند می‌تواند حداقل ۸۱۰۰۰£ (پوند) در سال درآمد کسب کند.

چگونه باید اقامت اتریش از طریق کار بگیریم؟

مدیریت منابع انسانی:

این افراد باید وابسته به سازمان یا نهادی که در آن کار می‌کنند توانایی کامل برای استخدام مهارت‌های جدید و نیاز به تعدیل نیرو یا تقبل مسئولیت‌های متفاوت را داشته باشند.

تعمیر و نگهداری:

این افراد که وظیفه خدمات‌رسانی در حوزه‌های فنی و تخصصی را دارند می‌توانند با توجه به شرایط شهر محل کار خود و میزان توانایی خود حقوق بالایی دریافت کنند. افرادی که در بخش خدمات تعمیر و نگهداری فنی و حرفه‌ای در انگلستان کار می‌کنند می‌توانند حداقل سالانه ۴۵۰۰۰£ (پوند) درآمد کسب کنند.

تحلیلگر کسب‌وکار:

او و وظیفه دارد برای آینده شغل کسب‌وکارهای کوچک و شرکت‌های پیشرفته چندملیتی برنامه‌ریزی کند و بهترین راهکار راهبرد را برای گسترش و توسعه درآمد و کسب‌وکار معرفی کند. این افراد در کشور انگلستان می‌توانند حداقل ۴۱۲۰۰£ (پوند) در سال درآمد کسب کنند که این مبلغ با توجه به توانایی آن‌ها می‌تواند افزایش یابد.

high paying jobs in the uk 2 - مشاغل پردرآمد در انگلیس

اخذ ویزای کاری کشور انگلستان

برای اشتغال بلندمدت در مشاغل پردرآمد در انگلیس در مرحله اول نیازمند دریافت ویزای کاری برای مهاجرت به این کشور پیشرفته هستید. انگلستان برای مهارت شغلی ویزای ۲TIER  ارائه می‌کند که نیازمند یک پیشنهاد کاری از کارفرمای انگلیسی برای دریافت این ویزای کار می‌باشید. مدرک تحصیلی متقاضیان و دانش زبان آن‌ها می‌تواند در دریافت ویزای ۲TIER  مؤثر باشد.

در فرآیند جاب آفر چندین فاکتور اساسی وجود دارد که از مهمترین آنها می‌توان به سن، مدرک تحصیلی مورد قبول، مدرک زبان انگلیسی آیلتس و البته روزمه شغلی قوی موردنیاز است. لازم به ذکر است که شغل مدنظر بایستی در فهرست مشاغل موردنیاز این کشور هم باشند. در لیست زیر مدارک لازم برای دریافت ویزای کاری انگلستان به‌طور مختصر نگارش شده است:

  • گذرنامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار
  • مدارک شناسایی ترجمه‌شده به زبان انگلیسی
  • حداقل مدرک زبان آیلتس با نمره ۶.۵
  • مدارک مربوط به رزومه کاری مرتبط
  • ارائه مدرک تحصیلی یا مدرک تخصص و مهارت
  • تکمیل و ارائه درخواست ویزای کار انگلستان
  • دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمایان انگلیسی
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *