شرایط اقامت مالتا

شرایط اقامت مالتا

در سال ۱۹۸۸ برنامه ای تحت عنوان اقامت دائم جهت تجار و افرادی که دارای توانایی مالی پرداخت مالیات را دارند در کشور مالتا برقرار گردید. مالتا یکی از اعضای کشورهای اروپا و شنگن می باشد که با داشتن اقامت این کشور می توانید آزادانه به کشورهای عضو شنگن مسافرت نماید.

متقاضی می تواند برای خود و همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال و برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ خود که از لحاظ مالی در زیر مجموعه خود و به عنوان دیگر تحت تکفل خود بوده نیز اقامت دریافت نماید.

دارنده اقامت دائم مالتا تنها باید سالیانه مبلغ ۴۱۹۲ یورو به عنوان مالیات به دولت مالتا پرداخت نماید.

 

شرایط اقامت مالتا

مزایای اقامت مالتا

سفر به تمام اروپا بدون ویزا در هر زمانی.

بدون محدودیت حداقل زمان اقامت در مالتا در صورت دلخواه حتی  فقط برای  یک روز.

افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های اروپا.

بدون اجبار به خرید ملک با هرگونه سرمایه گذاری دیگر.

آب و هوای مدیترانه ای در محیطی دوستانه و انگلیسی زبان.

زندگی با استاندارد بالا با آب و هوای مدیترانه ای.

بدون محدودیت زمانی برای اقامت در مالتا فقط یک روز باید در مالتا باشید.

یکی از کم مالیات ترین مناطق اروپا

پائین بودن مالیات کسب و پیشه

دسترسی آسان توسط دریا و فرودگاه بین المللی مالتا

یکی از مراکز امن بانکداری اروپا با حضور بانک های بین المللی

 

شرایط اقامت مالتا

تحصیل در مالتا :

کشور مالتا به علت زبان انگلیسی و ارتباط با کشور انگلستان و  همچنین برخی دانشگاه های آن تحت نظارت دانشگاه های معتبر انگلستان هستند. از جمله دانشگاه انگلیا راسکین و هزینه ی پایین تحصیل در این کشور و در بعضی مواقع نخواستن مدرک زبان تبدیل به نقطه ای قابل اتکا و شروع پیشرفت میباشد

اقامت مالتا:

طرح اقامت دائم مالتا در سال ۱۹۸۸ از طرف دولت مالتا طراحی گردید. این طرح خصوصا برای افراد بازنشسته، نویسندگان، روشنفکران و مشاوران بین المللی و همینطور برای هر شخصی که مایل به داشتن یکی اقامت دیگر با توجه به سیستم مالیاتی پایین در کشوری اروپایی و شنگن میباشد، بسیار مناسب است.

طرح اقامت دائم مالتا بی شک جذاب ترین برنامه اقامتی در حال حاضر در دسترس اشخاصی که نیازمند به منتقل کردن موقعیت خود به منظور پرداخت مالیات پایین تر هستند، می باشد. علاوه بر این، اشخاص در کشور مالتا از مکانی با محیط امن تر و با استانداردهای بالای زندگی برای هر گروه سنی بهره مند می گردند. طرح اقامت دائم مالتا جزو یکی از بهترین طرحها از نظر گذراندن دوران بازنشستگی، پرداخت مالیات پایین و داشتن یک زندگی بی نظیر می باشد.

شرایط مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم مالتا بسیار ساده و جذاب می باشد و شخص متقاضی از مزایای ذیل بهره مند خواهد شد:
برای دریافت و تمدید این اقامت نیاز به زندگی در مالتا نمی باشد.

شما برای درآمد خود در دیگر نقاط دنیا نیاز به پرداخت مالیات در این کشور ندارید. برای اخذ این اقامت نیاز به خرید هیچگونه ملکی نمی باشد. برای اخذ این اقامت نیاز به سرمایه گذاری نمی باشد. به علاوه اگر شما مایل به ثبت شرکت بازرگانی خود نیز در مالتا می باشید، می توانید برای اخذ این اقامت اقدام نمایید ولی لازمه اخذ این اقامت ثبت شرکت نمی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با وکلا برتر موسسه حقوقی دادآور مهر با  شماره های تماس موسسه  تماس حاصل نمایید و از  مشاوره ی رایگان و تخصصی بهره مند شوید.

هزینه زندگی در مالتا:

مالتا بزرگترین جزیره و مرکز اجرایی، تجاری و فرهنگی این مجمع الجزایر به حساب می آید. ماهیگیری، توریسم، صنایع دستی وکشاورزی از شناسه های آن است.

مجمع الجزایر مالت در مدیترانه، در ۹۳کیلومتری سیسیل و ۲۸۸کیلومتری شرق تونس واقع شده است. این مجمع الجزایر شامل سه جزیره مالتا، گزو، کومینو است و جمعیت ۴۰۰۰۰۰نفره آن در ناحیه ای به مساحت ۳۱۶کیلومتر و خط ساحلی به مساحت ۱۹۸٫۸کیلومتر زندگی می کنند (به غیر از ۵۶٫۰۱کیلومتر جزیره گزو)

در پی تحقیقات اخیر که بوسیله مجله اینترنشنال لیوینگ در میان ۱۹۴کشور جهان انجام گرفته کشور مالتا بعنوان یکی از بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۱۰برای زندگی معرفی شده است.مالتا یکی از اعضای کشورهای اروپا و شنگن می باشد که با داشتن اقامت این کشور می توانید آزادانه به کشورهای عضو شنگن مسافرت نمائید.

در  زمینه ی مهاجرت به کشور مالتا وکلای برتر موسسه حقوقی دادآور مهر به شما مشاوره ای تخصصی و رایگان ارائه می نمایید.

مزایای اقامت مالتا:

سفر به تمام اروپا بدون ویزا در هر زمانی

بدون محدودیت حداقل زمان اقامت در مالتا(در صورت دلخواه فقط یک روز)

افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های اروپا

بدون اجبار به خرید ملک با هرگونه سرمایه گذاری دیگر

معافیت مالیاتی بر درآمد و ثروت شما در خارج از مالتا

برنامه اقامتی مالتا ، تقاضانامه برای اجازه اقامت دائم مالتا توسط افراد با هر ملیتی می تواند داده شود مشروط بر رعایت شرایط زیر:

الف) اشتغال / فعالیت

در کسب و کار اجازه اقامت دائم در مالتا به تنهایی به معنی داشتن اجازه کار و یا اجازه کسب و کار نیست.

برای گرفتن اجازه کار و اجازه فعالیت در کسب و کار متقاضی باید به طور جداگانه از طریق مقامات ذیصلاح در مالتا این در خواست را ارائه نماید.در حال حاضر سیاست رسمی دولت مالتا تشویق ایده ها و تخصص های خارجی در امر توریسم، تولید و بخش تدارک و پخت و پز غذا به اضافه چندین حق انتخاب جالب دیگر می باشد.

ب) در اختیار گرفتن ملک

جهت اقدام برای اقامت دائم مالتا متقاضیان باید به خرید آپارتمانی  که ارزش آن کمتر ۱۱۶یورو نباشد اقدام کنند و یا آپارتمانی با اجاره حاقل ۴۲۳۰یورو در سال اجاره کنند متقاضیان باید تا حداکثر ۳۶۰روز پس از تاریخ اخذ اقامت دائم نسبت به خرید و یا اجاره ملک اقدام کنند. در پایان سال اول اقامت متقاضی باید نشان دهد که آپارتمانی را خریده یا کرایه کرده است.

در  زمینه ی مهاجرت به کشور مالتا وکلای برتر موسسه حقوقی دادآور مهر به شما مشاوره ای تخصصی و رایگان ارائه می نماید.

فقط در مناطق ویژه در مالتا سرمایه گذاری نامحدود می باشد و افراد می توانند به تعداد، آپارتمان برای اجاره دادن خریداری کنند . مسکن هنوز در مالتا در مقایسه با ناحیه مدیترانه و باقی اروپا ارزان می باشد به عنوان مثال انواع ویلاهای ۳و ۴خوابه با استخر و گاراژ دوبل را می توان با حدودا ۳۰۰،۴۰۰هزار یورو خریداری کرد، در حالی که یک آپارتمان ۲اتاق خوابه در منطقه ای ایده آل درشهر، کمی بیشتر از ۱۵۰هزار یورو قیمت دارد که این نیز بستگی به دکوراسیون، مکان، منظره دریا و غیره دارد.املاکی که با سند کامل (عرصه و عیان ) در مالتا خریداری شده باشد شامل مالیات مسکن و یا مالیات شهرداری نمی باشند، زمانیکه یک ملک فقط عیانی آن خریداری شده باشد “اجاره زمین ” ناچیز به شکل سالیانه باید پرداخت گردند.

پ) مدارک اثبات دارائی

مدارک درآمد / نقدینگی:

  1. درآمد نقدینگی :متقاضیان باید با مدرک نشان بدهند که درآمدی معادل یا بیشتر از ۲۳۵۰۰یورو در سال و یا سرمایه ای معادل یا بیش از ۳۲۵۰۰۰یورو دارند. لازم به تذکر است که متقاضیان مجبور نیستند تمام این مبلغ را به مالتا انتقال دهند و همچنین قیمت مسکن خریداری شده (در صورت خرید) از این مبلغ کسر می شود.

      ۲ مبلغ سالانه ارسالی به مالتا : متقاضیان باید سالانه حداقل مبلغ ۱۴۱۰۰یورو به مالتا ارسال            کنند (به اضافه ۲۳۵۰یورو برای هر شخص وابسته مثل همسر و فرزندان کمتر از ۲۱سال)  و یا        هر شخص دیگری که به متقاضی وابسته است. یک زوج  برای مثال باید ۱۶۴۵۰یورو در        سال به مالتا ارسال کنند.  نکته قابل ذکر اینکه پس از کسرمالیات سالانه مابقی مبلغ می تواند به          کشور مطبوع بر گردانده شود.

پس از صدور اقامت دائم در مالتا:

– متقاضی باید حداکثر یکسال پس از تاریخ صدور اقامت محل زندگی برای خود اختیار نموده و با مسافرت به مالتا پاسپورت خود را با ویزای اقامت ممهور کند.

.-متقاضی اجازه ندارد بدون مجوز کار، مشغول به کار شده یا کسب و کار در مالتا اختیار کند-

امور مالی مورد احتیاج:

حداقل درآمد سالیانه ۲۳۰۰۰یورو

حداقل کل ثروت ۳۵۰۰۰۰یورو

حداقل مالیات قابل پرداخت در مالتا ۴۲۰۰یورو

حداقل مبلغ حواله برای هر وابسته ۲۳۳۰یورو

حداقل کرایه مسکن سالیانه ۴۲۰۰یورو

حداقل ارزش مسکن خریداری شده ۱۱۶۰۰۰یورو

 

شرایط اقامت مالتا

در  زمینه مهاجرت به کشور مالتا موسسه حقوقی دادآور مهر  به شما مشاوره ای تخصصی و رایگان ارائه می  نمایند . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس حاصل کنید . همچنین میتوانید با تکمیل فرم ارزیابی رایگان از مشاوره رایگان و تخصصی وکلای موسسه حقوقی دادآور مهر استفده کنید .

 

شرایط اقامت مالتا

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.