شرایط اقامت مجارستان

اطلاع از شرایط اقامت هر کشور اولین گام برای انتخاب روش صحیح مهاجرت قانونی به آن کشور می باشد. به همین دلیل بهتر است علاقمندان قبل از هر گونه اقدام به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازند. در این مقاله به بررسی شرایط اقامت مجارستان می پردازیم.

شرایط اقامت مجارستان از روش سرمایه گذاری

 از میان برنامه های مختلف اقامت اروپا، کشور مجارستان بهترین و ارزانترین روش کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری را ارایه می نماید. مجارستان عضو اتحادیه اروپا و شینگن می باشد و کسانی که اقامت این کشور را کسب نمایند می توانند در حوضه اروپا به راحتی و بدون ویزا سفر و اقامت داشته باشند.

شرایط اقامت مجارستان

مجارستان بعنوان بزرگترین مرکز توریستی منطقه و جذاب ترین کشور توریستی می باشد. متقاضیان از مزایای قابل توجه ذیل برخوردار خواهند شداین برنامه در سال ۲۰۱۶ تغییراتی نموده که این تغییرات به شرح زیر می باشد:

در حال حاضر پرطرفدارترین روش کسب اقامت اروپا به دلیل امنیت و بازگشت سرمایه گذاری و همچنین مدت زمان بررسی پرونده روش اخذ اقامت مجارستان می باشد

مزایای اقدام برای اقامت مجارستان از روش سرمایه گذاری

  • سرمایه گذاری با مبلغ بالا نیاز نمی باشد
  • مبلغ سرمایه گذاری قابل بازگشت می باشد و هیچ ریسک کم شدن مبلغ سرمایه گذاری وجود ندارد.
  • سریع بودن روند بررسی پرونده( حدود یک ماه)  و دریافت کارت اقامت
  • دریافت کارت اقامت دائم، ۶ ماه پس از دریافت کارت موقت
  • امکان تحصیل، کار و تجارت  آسان در این کشور و اروپا
  • مدرک تحصیلی لازم نمی باشد
  • شرط سرمایه گذاری ندارد و انجام مصاحبه احتمالی می باشد
  • شرط زبان ندارد

شرایط سرمایه گذاری در مجارستان

   خرید اوراق قرضه بانکی به  مبلغ ۳۰۰ هزار یورو  و ارایه به دولت به عنوان سرمایه گذاری  تحت قرارداد یکی از موسسات معتبر بانکی به  مدت ۵ سال  مبلغ ۳۰۰ هزار یورو سپرده کاملا معتبر و امن بوده و از طرف دولت محافظت خواهد شد تا زمان بازگشت پول که ۵ سال می باشد و مبلغ ۳۰۰ هزار یورو پس از مدت ۵ سال بدون هیچ  سود بانکی به متقاضی استرداد خواهد شد.

شرایط متقاضی به مدت یک هفته پس از ارسال مدارک مالی  جهت اطمینان از قانونی بودن سرمایه در مجارستان بررسی خواهد شد و چنانچه نیاز به مصاحبه نباشد پس از مدت یک ماه سرمایه گذاری انجام خواهد شد و بلافاصله پس از انجام سرمایه گذاری کارت اقامت موقت ۶ ماه متقاضی و همراهام صادر خواهد شد وکه پس از مدت ۶ ماه این کارت اقامت به کارت دایمی تبدیل خواهد شد.متقاضی پس  ازمدت ۸ سال میتواند جهت پاسپورت مجارستان اقدام نماید در حالیکه در این مدت میتواند آزادانه در کل منطقه شینگن و اروپا سفر نماید.

لطفا جهت اطلاع از شرایط و مشاوره بیشتر با موسسه تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت این امکان برای شما فراهم میشود تا وکلای موسسه پرونده شما را مورد تحلیل تخصصی قرار دهند و پس از آن برای مشاوره رایگان با شما تماس خواهند گرفت .

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.