صفحه اصلی اقامت اروپا

موسسه حقوقی دادآور مهر افتخار دارد در زمینه اخذ انواع ویزا و اقامت اروپا با کمک نیروهای متخصص و وکلای بین المللی در کشورهای گوناگون اقدام نماید . لطفا برای هر گونه پرسش در رابطه با پرونده های مهاجرتی ، شرایط و ضوابط ، قوانین کشورهای اروپایی با ما تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم ارزیابی رایگان موسسه پرونده های شما عزیزان توسط وکلای بین المللی مورد بررسی قرار میگیرد و پس از آن برای مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد .

اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت، سرمایه گذاری، اقامت تحصیلی، اقامت از طریق تمکن مالی، از طریق ازدواج، ویزا و اقامت از طریق اخذ تابعیت و پاسپورت دوم کشورهاییکه برای سفر به اروپا نیازی به ویزا ندارند و البته از طریق قوانین و پلانهای خاص امکان پذیر میباشد. برای اطلاع از جزییات هر بخش روی آن کلیک نمایید.

موسسه حقوقی دادآور مهر با سالها تلاش در زمینه حقوق داخلی ، حقوق بین الملل و مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد. همچنان کشورهای مختلف با بررسی دقیق قوانین جدید مهاجرتی در حال اضافه شدن هستند. اطلاعات به صورت روزانه در حال آپدیت میباشد .

( توجه: با توجه به استقبال بسیار زیاد خانواده های ایرانی برای استفاده از مدارس شبانه روزی در اروپا، خدمات پذیرش، اسکان، ثبت نام و کلیه امور مربوط به آن زیر نظر وکلای بین المللی با مشاوره در موسسه حقوقی دادآور مهر ارائه میشود.)