اعزام بیمار و همراه

موسسه حقوقی دادآور مهر با کادری از مجربترین وکلای بین المللی در زمینه اعزام بیمار و همراه به خارج از کشور جهت ادامه روند درمان آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز میباشد لطفا برای اطلاع از جزئیات این مطلب به قسمت بالای همین صفحه مراجعه کنید و یا با موسسه تماس بگیرید و از کارشناسان دپارتمان مهاجرت مشاوره بگیرید .

مزایای اعزام بیمار به اروپا

دلایل عمده ای وجود دارد که باعث می شود افراد برای دریافت خدمات و مراقبت های پزشکی سفرهای بین المللی را انتخاب نمایند. از مهمترین عوامل می توان به استفاده از مدرن ترین تجهیزات و فناوری های پیشرفته پزشکی و برجسته ترین اساتید پزشکی و نیروی انسانی مجرب و متخصص در خدمات درمانی اشاره نمود. استانداردهای بالای خدمات و درمان های پزشکی در  برخی از کشورهای اروپایی یک مزیت رقابتی است که موجب اعزام به این کشورها میشود.

در همین راستا موسسه مهاجرتی دادآور مهر با همکاری وکلای مجرب و متخصص و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص آمادگی آن را دارد تا به ارائه خدماتی همچون ترتیبات پزشکی، تنظیم سفر، مترجم و … بپردازد. در ادامه به شرح برخی از مهمترین فواید اعزام بیمار به اروپا می پردازیم.

اعزام بیمار

پیدا کردن روحیه ای مضاعف

در موارد زیادی ما شاهد این بوده ایم که بیماران توانسته اند با یک روحیه قوی از پس بیماری های خطرناکی همچون سرطان بر بیایند و در صحت و سلامت کامل جسمی و روحی به آغوش گرم خانواده بر گردند. عده ای از بیماران متاسفانه به دلیل عدم اطمینان به انجام روش های درمانی از سوی دکترهای داخلی ترجیح می دهند به هر نحوی که شده است خود را به کشورهایی نظیر آلمان اعزام کنند تا با روحیه بالاتر، روند بهبودی را در پیش بگیرند.

تسریع در روند درمانی

در اینکه رفتارهای غیراخلاقی و غیر انسانی برزن در برخی مراکز پزشکی و درمانی کشورمان صورت می گیرد هیچ شکی نیست و به هیچ عنوان نمی توان از آن دفاع کرد. مثلا گاهی دیده شده است تا هزینه درمان یک بیمار تصادفی از سوی همراهان وی پرداخت نشده است، تیم پزشکی عملا هیچ کار خاصی برای وی نکرده است و مشکل نه چندان حاد او با گذشت زمان و ایجاد تغییرات داخلی در بدنش به یک مشکل حاد بدل گشته است. که قطعا این مشکل در بیمارستان های درجه یک اروپایی به ندرت دیده می شود و بیماران می توانند با سرعت بیشتری مراحل درمانی خود را طی کنند.

برخورداری از روش های مختلف درمانی

هنوز هم که هنوز است روش های درمانی متعددی در کشور ما بنا به دلایل گوناگون مورد استفاده قرار نمی گیرند و به بیمار توصیه اکید می شود تا بجای انتخاب یک روش درمانی ریسک پذیر که ممکن است عواقبی برای وی در آینده به همراه داشته باشد از یک روش معمولی که اصلا ریسک ندارد ولی در دراز مدت جواب می دهد استفاده کنند؛ در حالیکه در کشورهای خارجه معمولا روش هایی برای بیماران اعزامی به کار گرفته می شود که در کوتاه ترین زمان ممکنه برای آنان جواب دهد.

مدارک مورد نیاز برای اعزام بیمار و همراه به اروپا

  • فرم اطلاعات شخصی
  • گزارش پزشک معالج بیمار در ایران مبنی بر نوع بیماری، درمان های صورت گرفته، داروهای مصرفی
  • آزمایشات تشخیصی

مراحل اعزام بیمار و همراه به کشورهای اروپایی

  • دریافت تاییدیه و دعوتنامه رسمی از کلینیک و مراکز درمانی مربوطه
  • گرفتن وقت مصاحبه در سفارت کشور مورد نظر
  • صدور ویزای پزشکی منوط به ارائه مدارک پزشکی بیمارستان،  پذیرش از بیمارستان معالج، دعوتنامه و ارائه رسید پرداخت هزینه های درمانی
  • رزرو بلیت هواپیما و هتل
[تعداد: ۶    میانگین: ۲.۷/۵]

ارزان‌ترین شهرهای دنیا برای زندگی

در پیش رو به‌سرعت با لیستی از بهترین و ارزان‌ترین شهرهای دنیا برای زندگی در سال ۲۰۱۸ آشنا می‌شویم. این مقاصد با نظر کارشناس مجله آمریکایی معتبر فوربز انتخاب‌شده‌اند و در آن دو نکته اساسی موردتوجه قرار داشته است؛ یعنی در کنار کم‌هزینه‌ترین کشورها برای زندگی، سعی شده تا هم‌زمان بهترین کشورها برای کار مدنظر قرار […]

آشنایی یا کشور هند و شرایط مهاجرت به این کشور

هند یا هندوستان با نام رسمی جمهوری هندوستان کشوری در جنوب آسیا است که پایتخت آن دهلی‌نو می‌باشد. هند از شمال غربی با پاکستان؛ از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت؛ و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه است. همچنین هند از خاور با خلیج بنگال، از باختر با دریای عمان، و […]

اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

در سال ۲۰۱۰-۲۰۰۹ به دلیل وضعیت و رشد اقتصادی پایین و هزینه‌های دولت و… در اروپا، شرایط راه‌اندازی تجارت در اروپا ممکن نبود و همین رشد اقتصادی پایین موجب بدنام شدن اروپاییان حتی در طول دوره شرایط اقتصادی خوب شد؛ بنابراین این بسیار حائز اهمیت است که افراد زمان تجارت در اروپا را مدنظر داشته […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.