اقامت ورزشکاران

مهاجرت یا اقامت ورزشی اصطلاحی است که برای مهاجرت ورزشکاران و یا مربیان ورزشی به کار میرود.  بسیاری از ورزشکاران و یا مربیان ورزشی برای ادامه کار حرفه ای خود اقدام به مهاجرت به کشورهای دیگر را میکنند، و البته در این راستا بسیاری از کشورهای جهان مانند کانادا، آمریکا، انگلستان و… در قانون مهاجرتی خود برای مهاجرت ورزشکاران و مربیان ورزشی تمهیداتی را در نظر گرفته اند و بدین منظور قوانینی را در قوانین مهاجرت خود تعیین کرده اند.

در عین حال بسیاری از کشورها در جهت رفع نیاز خود به مربیان ورزشی و یا ورزشکارانی که در امر توسعه و بهبود رشته ورزشی خاص اقدام به استخدام افراد خارجی مینمایند. از میان کشورهایی که قانونهای بسیار شفاف و روشن برای مهاجرت ورزشکاران و مربیان ورزشی در نظر گرفته است میتوان به کشورهای کانادا، آمریکا و انگلستان اشاره کرد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای ورزشکاران

اگر شما یک ورزشکار یا کارمند حرفه ای هستید، می توانید در مسابقات بین المللی به مدت حداکثر سه ماه در طول ۱۲ ماه بدون داشتن مجوز کار شرکت کنید. با این حال، ملزم به دریافت ویزا خواهید بود. مدارک مورد نیاز عبارتند از:

– شما باید گذرنامه معتبر داشته باشید.

– اگر شما یک بازیکن فوتبال هستید باید در بخش ۱ یا بالاتر برای مردان و در Damallsvenskan یا Elitettan برای زنان بازی کنید. همین الزامات برای شما به عنوان مربی فوتبال نیز وجود دارند.

– اگر شما یک بازیکن بسکتبال هستید، باید برای مردان یا زنان در Basketligan یا Baskettett بازی کنید. الزامات مشابه برای شما به عنوان مربی بسکتبال وجود دارند.

– شما باید قراردادی را با یک باشگاه یا انجمن متعلق به کنفدراسیون ورزش سوئدی منعقد نمایید.

– شما اجبارا باید دستمزد ماهانه حداقل، ۱۴،۳۰۰ کرون را ارائه کنید

– شما باید نوع بیمه ی مناسب برای پوشش مسائل بهداشتی درمانی و حوادثی ،که برای ورزش و سطح مورد نظر شما مناسب باشد، داشته باشید.

مزایای اقامت ورزشکاران

  • کم هزینه ترین برنامه مهاجرتی در دنیا
  • عدم نیاز به مدرک بین المللی زبان
  • زمان پروسه نسبتا سریع
  • شرایط آسان از لحاظ سنی و تحصیلات
  • توانایی انتخاب شهر محل سکونت در کانادا به دلخواه خود
  • قابل پیگیری توسط متقاضی در سایت اداره مهاجرت کانادا

موسسه حقوقی دادآور نسیم مهر با کادری از مجربترین وکلای بین المللی در زمینه مهاجرت ورزشکاران تحت عنوان اقامتهای ورزشی ، شرکت در مسابقات و اردوهای ورزشی و … آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز میباشد لطفا برای اطلاع از جزئیات این مطلب به قسمت بالای همین صفحه مراجعه کنید و یا با موسسه تماس بگیرید و از کارشناسان دپارتمان مهاجرت مشاوره بگیرید .

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

آیا مهاجرت به کانادا خوب است؟

کشور کانادا شمالی‌ترین کشور قاره‌ی آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است که از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس، از غرب به اقیانوس آرام و از جنوب به کشور آمریکا منتهی می‌شود. کانادا به ۱۰ استان و ۳ قلمرو تقسیم‌شده است. استان‌ها درمجموع استقلال زیادی از دولت مرکزی دارند، اما […]

اقامت کانادا از طریق skilled worker

اقامت در کانادا از طریق اخذ ویزای تخصص (skill worker) در سال‌های اخیر موردتوجه بسیاری از افراد جهت مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا بوده ویزای کاری کانادا ازاین‌جهت که به‌راحتی امکان کار در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا را فراهم می‌نماید، بسیار مورد استقبال می‌باشد. کانادا در سال‌های اخیر از رشد […]

شرایط ویزای مالتیپل چیست؟

ویزای ورود چندگانه برای گردشگری، کسب‌وکار و اعضای خدمه صادر می‌شود. هر کشور شرایطی را برای صدور ویزا فراهم می‌کند که باید توسط متقاضیانی که درخواست ویزای چندگانه می‌دهند، رعایت شود. به‌عنوان‌مثال، ویزا چندگانه چین بااعتبار ۶ ماه، ۱۲ ماه یا ۲۴ ماه ارائه می‌شود. بااین‌حال، مسافرانی که مایل به گرفتن ویزای چندگانه با یک […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.