مهاجرت با توجه به تاثیری که در تغییر مسیر زندگی افراد و ساخت آینده آن‌ها دارد، از اقدامات و تصمیمات بسیار مهم در زندگی است. انتخاب مسیر درست، روش مهاجرتی مناسب، کشور مناسب و… همگی از مواردی هستند که اگر تصمیم دارید مهاجرت به کشوری دیگر را انجام دهید، می‌بایست حتما مدنظر قرار دهید. در ادامه با دادآور مهر همراه باشید تا به معرفی برخی از مقالات برگزیده مهاجرتی بپردازیم.

dadavar.work  - 10 مشاغل پر درآمد در کانادا

۱۰ مشاغل پر درآمد در کانادا

اطلاع از ۱۰ مشاغل پر درآمد در کانادا موجب می شود تا متقاضیان، با در نظر گرفتن شرایط شخصی، مدرک تحصیلی و سابقه کاری، در زمینه مورد علاقه خود مشغول بکار شوند.

obtain a Canadian visa - چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

کانادا دارای ویزاهای مختلفی است که متقاضی می‌تواند با توجه به شرایط خود برای دریافت یکی از آن‌ها از طریق سفارت کانادا در کشورهای همسایه اقدام کند.

dadavar125 - اخذ اقامت اروپا

اخذ اقامت اروپا

شرایط اخذ ویزای کار در اروپا از سیستم Job offer تبعیت می کند و برای هرگونه اقدامی نیازمند پیشنهاد شغلی می باشند.

migration-to-different-countries_3

مهاجرت کاری به کشور های مختلف

در حال حاضر به واسطه هزینه های بالای روش های سرمایه گذاری و تحصیل، علاقه مندان به دنبال مهاجرت کاری می باشند تا در ابتدای کار بدنبال کسب درآمد در کشور مقصد باشند.

benefits-of-recidency-in-canada

مزایای اقامت در کانادا

کشور کانادا بعنوان یکی از برترین کشورهای دنیا برای زندگی شناخته می شود، از همین رو سالانه افراد زیادی به دنبال کسب اقامت این کشور می باشند.

stay-canada-from-job-offer

اقامت کانادا از طریق job offer

در اکثر کشورها شما برای اینکه بتوانید از طریق ویزای کار برای مهاجرت اقدام نمایید نیاز هست تا یک پیشنهاد شغلی از آن کشور داشته باشید، این پیشنهاد شغلی توسط کارفرما برای شما ارسال می‌شود، اما صدور آن دارای شرایطی… بیشتر بخوانید