اقامت کانادا از طریق job offer

در اکثر کشورها شما برای اینکه بتوانید از طریق ویزای کار برای مهاجرت اقدام نمایید نیاز هست تا یک پیشنهاد شغلی از آن کشور داشته باشید، این پیشنهاد شغلی توسط کارفرما برای شما ارسال می‌شود، اما صدور آن دارای شرایطی هست. کارفرمایی که می‌خواهد یک نیروی خارجی را استخدام نماید باید ثابت کند که در کشور خودش کسی نیست که این کار را انجام دهد و بعدش می‌تواند از خارج کشور نیروی کار خود را تأمین کند.

اثبات اینکه کسی نیست تا کار موردنظر کارفرما را انجام دهد از طریق انجام آگهی‌های استخدام در دوره‌های ۳ ماهه یا ۶ ماهه و یا چند نوبتی در کشور می‌باشد که هر کشوری برای این مدرت زمان آگهی، شرایط خود را دارد.با توجه به رشد بالای اقتصادی کانادا و نرخ پایین بیکاری در این کشور، کانادا به‌شدت به دنبال جذب نیروی کار در همه زمینه های صنعت و خدمات و … است. ویزای کار کانادا یکی از معمول‌ترین راه‌ها برای متقاضیان مهاجرت به کانادا است، اما همان‌طور که میدانیم برای کار در کانادا به مجوز کار در آن کشور نیاز دارید.

در حال حاضر تعداد زیادی از افرادی که به دنبال مهاجرت به سایر کشورها می‌باشند شرایط کسب ویزای کار را در ابتدای کار موردبررسی قرار می‌دهند ک از بدو ورود به کشور مقصد به دنبال درآمدزایی باشند. مسلماً کسب ویزای کار فواید بسیاری برای علاقه‌مندان به مهاجرت خواهد داشت تا بدون پرداخت هزینه‌ای برای ویزاهای تحصیلی یا سرمایه‌گذاری شروع به زندگی و گذراندن آن باشند.

افرادی که توسط روش جاب افر موفق به اخذ اقامت کانادا شده و پس از یک سال کار تمام‌وقت در کانادا در مشاغلی چون سطوح مدیریتی یا کارشناسی و یا در سطح سرپرستی فنی، صنعتی با شرایط مشخص فعالیت نموده‌اند می‌توانند برای دریافت اقامت کانادا اقدام نمایند

پیشنهاد شغلی یا Job offer

سیستم پیشنهاد شغلی در تمامی کشورهای دنیا پابرجا می‌باشد و درصورتی‌که فرد از یک کارفرما و یا موسسه در کشور موردنظر دعوت‌نامه کاری دریافت کند می‌تواند برای ویزای کار اقدام نماید. این شرایط به‌صورت معمول در کشورهای اتحادیه اروپا و کانادا بیشتر نمایان می‌شود که قوانین کاری مشابه ای را با همدیگر در نظر می‌گیرند.

تعریف پیشنهاد کار در کانادا چیست؟

پیشنهاد کار مدرکی است که یک کارفرمای کانادایی به یک نیروی کار خارجی می‌دهد که موقتاً برایش کار کند. این مدرک جزئیات کار را توضیح می‌دهد.به‌طورکلی، یک نامه پیشنهاد شغلی نامه کاری بسیار مختصرتر و کمتر از یک قرارداد مشخص بین دو نفر است.

آشنایی با کشور صربستان و نحوه اخذ اقامت دراین کشور

این نامه شامل اطلاعات در مورد:
حقوق و نحوه پرداخت آن و کسر آنچه لازم است مثل مالیات از حقوق پرداختی به شما وظایف شغلی شما شرایط اشتغال، مانند ساعات کار و غیره است.
در بعضی از مشاغل نیازی به تائید شغل ارائه‌شده وجود ندارد اما اگر شما نیاز به نامه ارزیابی تأثیرات بازار کاردارید، باید یک کپی از نامه پیشنهاد شغلی خود را با درخواست مجوز کار خود تهیه کنید.

روش گرفتن job offer از کانادا و استخدامی در این کشور

 • برای استخدامی در کانادا نباید انتظار داشت شغلی که در کشور خودتان دارید آنجا هم داشته باشید مخصوصاً اگر تحصیلات دانشگاهی داشته باشید برای استخدام شدن باید مانند یک حرفه ایی عمل کرد
 • باید بلد باشید چگونه سابقه کار در کانادا برای خودتان ایجاد کنید
 • باید بدانید چگونه و به دنبال چه‌کاری بگردید
 • باید نحوه نوشتن رزومه در کانادا را بلد باشید
 • باید بدانید چگونه در مصاحبه استخدامی روبه روی کارفرمای کانادایی حاضر شوید
 • اید بدانید بعد از مصاحبه چه اقدامی را باید انجام دهید

مدارک موردنیاز برای ویزای کار کانادا

 •  یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی پیش‌نیاز لازم برای دریافت مجوز کار و سپس ویزای کار در کانادا است.
 •  پس از پیدا شدن کار و گرفتن LMIA کار برای فرد اعلام‌شده به اداره کار از سوی کارفرما، فرد با داشتن تأییدیه پیشنهاد شغلی و LMIA می‌تواند درخواست ویزا کار خود را به اداره مهاجرت کانادا ارسال کند.

نکته: اجازه کار فقط برای کار خاص که بر اساس آن ویزا دریافت شده قابل‌استفاده می‌باشد که به آن ویزای Work permit close گفته می‌شود.
درنتیجه، یک کارمند یا کارگر فقط می‌تواند برای کارفرما که در اجازه کار خود مشخص‌شده است کار کند.
اگر او کار دیگری پیدا کند و هنوز وضعیت اقامت دائم ندارد، باید قبل از انجام کار دیگر در کانادا درخواست و دریافت مجوز کار جدید را ارسال کند.
توجه داشته باشید که مجوز کار موقت کانادا برای کارگران خارجی است که برای مدت‌زمان محدودی در کانادا کار می‌کنند.

هزینه ویزای کار کانادا چقدر است و شرایط آن چیست؟

با توجه به متغیر بودن هزینه‌ها برای کیس های مختلف فاکتورهای مؤثر و تعیین‌کننده هزینه به شرح ذیل می‌باشد:

 • ردیف شغلی
 • تخصصی بودن کار
 • نیاز به گذراندن دوره خاص
 • شهر یا استانی که job offer در آن پیداشده
 • کارفرما
 • هزینه‌های دولتی و پروسه آن
 • هزینه‌های مربوط به وکیل جهت گرفتن LMIA

تمام موارد فوق در قیمت تمام‌شده ویزای کار کانادا مؤثر می‌باشد.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

روش های قانونی اخذ اقامت ارمنستان

زندگی در کشور ارمنستان با هزینه بسیار پایین زندگی، اقلیم های گوناگون، مکان های بسیاری جهت بازدید همراه می باشد. جرم و جنایت در این کشور عملا صفر است و ارمنستان یکی از مهمان نواز ترین مردمان جهان را دارد. شرایط اخذ اقامت ارمنستان برای هر فردی مناسب است و به عنوان بخشی از اتحاد […]

جدول امتیاز بندی مهاجرت به کانادا

سازمان مهاجرتی کانادا برای مهاجران امتیازاتی را در نظر گرفته است و هر مهاجری بتواند به حدنصاب برسد شانس مهاجرت به کانادا را پیدا می‌کند.لازم است که بدانید برای روش‌های استانی مهاجرت به کانادا و سایر روش‌ها امتیازات متفاوت است در این مطلب قصد داریم به موضوع مهاجرت به کانادا , و جدول امتیاز بندی مهاجرت […]

ارزانترین راه مهاجرت به اروپا

در این مقاله یکی از روش های مفید و از ارزانترین راه های مهاجرت به اروپا را به شما معرفی خواهیم کرد. کشورهای زیادی با توجه به شرایط مطلوبی که دارند، نظر افراد را برای مهاجرت و اقامت دائم در آن کشور، به خود جلب می‌کنند، اما سوال اساسی اینجاست که راحت ترین کشور برای […]

ثبت دیدگاه

دیدگاه تان را در مورد این نوشته بنویسید. خوشحال خواهیم شد.


دیدگاه ها


شما اولین دیدگاه را برای ما ارسال کنید. حتما خوشحال خواهیم شد.