کمترین هزینه مهاجرت به اروپا

منتشر شده در تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ درساعت ۰:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ در ۰:۰۰ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت مسلما هیچگاه نمی‌توان گفت که یک راه همیشه بهترین راه ممکن است. اما شاید بتوان با درنظر گرفتن شرایط مختلف شخص مهاجر و پارامترهای کشور مقصد، بهترین مکان و راه مهاجرت به اروپا با کمترین هزینه را شناسایی کرد. این مقاله بر اساس پرداخت کمترین هزینه و میزان راحتی پذیرش مهاجر در کشور مقصد، برای اطلاع بیشتر شما نوشته شده است.

اگر شما تصمیم گرفته‌ اید که کشور دومی را برای زندگی و اقامت انتخاب کنید، مطمئنا یکی از مهم ترین و اساسی‌ ترین مواردی که دوست دارید از آن اطلاع داشته باشید، این است که چگونه می‌ توانید با کمترین هزینه، مهاجرت به اروپا را انجام دهید. در چند سال اخیر با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، درخواست‌ ها برای دریافت اقامت اروپا، از دیگر کشورهای اروپایی افزایش یافته است. حال هر کدام از این کشورها شرایط و قوانین خاصی برای قبول و اعطای اجازه اقامت به شهروندان خارجی دارند.

کم هزینه‌ترین کشور برای مهاجرت

شاید یکی از آرزوهای مهم و اساسی هر فردی داشتن زندگی راحت با صرف کمترین هزینه باشد. یکی از جدیدترین و جذاب‌ ترین برنامه‌ های اقامت در اروپا، دریافت اقامت دائم اروپا و داشتن امکان زندگی، کار، تحصیل و سفر در حوزه شنگن است. افرادی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند قطعا می‌ دانند که برای اخذ اقامت اروپا روش‌ های مختلفی وجود دارد.

یکی از راه‌ های گرفتن اقامت اروپا از روش بدون سرمایه‌ گذاری است. افراد از روش سرمایه‌ گذاری معمولا در نظر دارند ارزانترین و کم هزینه‌ ترین کشور برای اقامت و مهاجرت به اروپا را انتخاب کنند. تحقیقا می‌ توان گفت که بالاترین آمار قبولی اقامت در سال‌های اخیر مختص به کشور اسلواکی و از روش اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت می‌ باشد.

The minimum cost of immigration to Europe 1 - کمترین هزینه مهاجرت به اروپا

اخذ اقامت از هر کشور و با هر روشی معمولا محدودیت‌ ها و مشکلات خاص خود را دارد، اما با توجه به شرایط اسلواکی و کمتر بودن پیچیدگی‌ ها و محدودیت‌ های اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت و امکان ثبت شرکت در اسلواکی بدون نیاز به سرمایه‌گذاری، این کشور محدودیت‌ های اخذ اقامت را برای مهاجرین به حداقل رسانده است. همچنین شما با انتخاب این روش و ثبت شرکت در اسلواکی، اجازه فعالیت، زندگی، کار و تحصیل در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا را برای خود مهیا خواهید کرد

چرا اخذ اقامت اسلواکی کم هزینه‌ترین راه مهاجرت به اروپاست؟

  • پایین بودن هزینه اخذ اقامت اسلواکی نسبت به سایر کشورها
  • امکان دریافت اقامت اسلواکی بدون نیاز به سرمایه‌ گذاری
  • هزینه بسیار پایین زندگی در اسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی
  • پایین بودن قیمت ملک دراسلواکی نسبت به سایر کشورهای اروپایی
  • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت اسلواکی، در واقع اقامت کل اتحادیه اروپاست و شما می توانید در هر یک از کشورهای حوزه شنگن زندگی کنید و هیچ الزامی برای زندگی در اسلواکی نخواهید داشت.
[تعداد: ۲   میانگین: ۳/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *