ویزاها انواع مختلفی دارند. ویزای توریستی یکی از ویزاهای پرطرفدار است. این نوع ویزا همان‌طور که از نامش مشخص است به‌منظور بازدید و گردشگری و برای مدت‌زمان محدود سه ماهه و شش ماهه قابل صدور است و فرد متقاضی پس از اتمام دوره متعهد می‌شود که به کشور خود بازگردد.

ویزای توریستی لیتوانی

ویزای توریستی لیتوانی

گردشگران برای سفر به لیتوانی نیاز به ویزای توریستی لیتوانی دارند که البته با سفر به این کشور شما امکان سفر به کشورهای حوزه شنگن را نیز دارید.

dadavar.f - چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

کانادا دارای ویزاهای مختلفی است که متقاضی می‌تواند با توجه به شرایط خود برای دریافت یکی از آن‌ها از طریق سفارت کانادا در کشورهای همسایه اقدام کند.

tourist visa - چگونه ویزای توریستی بگیریم؟

چگونه ویزای توریستی بگیریم؟

ویزای توریستی (Tourist visa) یکی از رایج‌ترین و پرتقاضاترین انواع ویزا است و همان‌طور که از نام آن پیدا است برای سفر کوتاه مدت در کشور مقصد صادر می‌شود.

dadavar78 - پناهندگی

پناهندگی

افراد از روش های مختلفی می توانند درخواست پناهندگی خود را به اداره مهاجرت ارائه دهند، در این مقاله با شرایط مربوط به پناهندگی آشنا میشوید.

22 - بهترین کشورهای توریستی جهان کدامند؟

بهترین کشورهای توریستی جهان کدامند؟

در چند سال اخیر، بر اساس نتایج تحلیل نظرات گردشگرانی که به کشورهای مختلف سفرکرده‌اند این نتیجه به‌دست‌آمده است که کشور ایتالیا همواره یکی از بهترین کشورها برای گردشگری و سفر تفریحی است؛ اما به‌جز ایتالیا چه کشورهایی در لیست… ادامه مطلب