319 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۷/۰۸/۳۰ در ۹:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۹۹/۰۸/۰۷ در ۶:۵۱ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

واژه مهاجرت از زمان های قدیم و در نوشته های قدیمی و حتی دینی ، واژه ای شناخته شده و مورد استفاده می باشد. درقرآن کریم از عده ای یاد شده است که در روی زمین مستضعف و مورد ظلم قرار گرفته بودند و وقتی در روز قیامت به دلیل نداشتن امکانات در سرزمین خود ، ازمحرومیت وسرخوردگی سخن خواهند گفت ، خطاب خواهد شد،آیا زمین خدا وسیع نبود؟ همین آیه از قران کریم نشان دهنده اهمیت مهاجرت مناسب و صحیح و مهاجرت جهت پیشرفت و ترقی می باشد که باید بیشتر مورد توجه عموم قرار بگیرد. پیامبر گرامی اسلام در یک حدیثی معتبر به ملت مسلمان تکلیف کرده اند که در راه علم آموزی حتی تا چین هم مهاجرت نمایند و این به دلیل پیشرفت علمی و یادآوری چین در زمان اوایل اسلام بوده که سنت نبوی هم بیانگر مورد تایید بودن مهاجرت می باشد. پیامبر گرامی اسلام خود از مهاجرین در راه خدا بودند که سختی ها و مشکلات بسیاری را در این تحول عظیم تحمل کردند. پس مهاجرت فی نفسه نه تنها بد نیست بلکه با رعایت اصول و قواعد و با نیت و هدف پیشرفت قرار دادن مهاجرت، کاملا مورد تایید نیز می باشد. در این مطلب به بررسی راه های مهاجرت قانونی می پردازیم.

این روزها مهاجرت تبدیل به یک روند و امری متداول در جهان شده است. کار مهم حقوق مهاجرت در اکثر کشورهای جهان جزو وظایق موسسات حقوقی محسوب می شود. معمولا افراد برای مشاوره گرفتن در این زمینه نزد وکیل مراجعه می کنند و با آن ها مشورت می کنند. در کشور ایران هم متاسفانه بعضا مشاهده می شود که این کار توسط افراد و موسساتی که تخخص کافی و حتی پروانه هم ندارند صورت می گیرد و یا دارای تجربه و دانش کافی در زمینه حقوق مهاجرت را نیستند.

Ways to immigrate 1 - راه های مهاجرت به طور کاملا قانونی

دارا بودن و تسلط کامل به حقوق بین الملل خصوصی از شرایط انتخاب یک مشاور مناسب جهت مهاجرت به حساب می آید. در نظر گرفتن این نکته حایز اهمیت است که با توجه به پیچیدگی های بحث مهاجرت دارا بودن تجربه از آگاهی به اطلاعات و قوانین بسیار مهم تر است.

گستردگی کشورها و آگاهی از قوانین و شرایط برای مهاجرت به هر یک از کشورها، این امکان را برای مشاورین موسسه مهاجرتی دادآور مهر فراهم ساخته است تا شرایط شما را در کشورهای مختلف از هر لحاظ و جهات مختلف مورد بررسی قرار دهند و بهترین پیشنهاد و انتخاب را به شما هموطنان عزیز تقدیم نمایند.

راه های مهاجرت

وارد بحث بسیار مهم در زمینه راه های مهاجرت می شویم. آشنایی با راه های قانونی مهاجرت در زمینه مهاجرت حائز اهمیت خیلی بالایی است، چرا که اصلا کار آسانی نیست. داشتن تخصص و تجربه کافی برای مهاجرت قانونی از ویژگی های شاخص موسسه مهاجرتی دادآور مهر می باشد. در ادامه به برخی از راه های قانونی مهاجرت می پردازیم.

  • مهاجرت از طریق تولد (اخذ تابعیت از طریق تولد)
  • مهاجرت ازطریق ازدواج (اخذ اقامت و تابعیت به وسیله ازدواج)
  • مهاجرت از طریق ویزای کار (اخذ اقامت و تابعیت از راه کاریابی)
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری (اخذ اقامت و تابعیت ازطریق سرمایه گذاری)
  • مهاجرت از طریق تحصیل (اخذ اقامت و تابعیت ازطریق تحصیل)
  • مهاجرت از طریق پناهندگی
اخذ اقامت اروپا

Ways to immigrate 3 1 - راه های مهاجرت به طور کاملا قانونی

بهترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌ها برای مهاجرت

مهاجرت در حال حاضر پروسه‌ای پیچیده و زمان‌بر می‌باشد؛ خصوصاً برای ایرانیان که با توجه به موقعیت کشور در جهان و قدرت پایین ارز و پاسپورت خود با قوانین سختی از سوی کشورهای خارجی مواجه می‌شوند. انتخاب روش مهاجرتی دقیقاً منطبق با شرایط فردی افراد بایستی باشد. ارائه مدارک و مستندات لازم، بدون کوچک‌ترین نقصی اهمیت بالایی در موفقیت در این پروسه دارد. بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه‌ های مهاجرت در شرایط فعلی مهاجرت کاری می‌باشد.

مهاجرت کاری بدون شک یکی از مؤثرترین راه‌ های مهاجرت برای کسب اقامت دائم در کشور مقصد خواهد بود؛ هرچند انتخاب کشور مقصد و قوانین مهاجرتی آن، نیز در این فرآیند تأثیر بالایی دارد. اخذ ویزای کار در اروپا برای اتباع خارجی از دو روش جاب آفر و جاب سیکر امکان‌پذیر است. کشورهای اروپایی بر مبنای نیاز خود به نیروی متخصص و حرفه‌ای با تدوین مقررات و برنامه‌های ذکرشده به افراد واجد شرایط اقامت دائم ارائه می‌کنند.

کانادا که این روزها در میان مهاجران طرفداران بسیاری پیداکرده هم با برنامه‌های متعددی سعی در جذب نیروی متخصص از سراسر جهان داشته است. جاب آفر و اسکیل ورکر ازجمله روش‌هایی است که افراد می‌توانند  بر اساس شاخصه‌هایی چون سن، مدرم تحصیلی، زبان، رزومه شغلی و … از طریق آن‌ها اقدام کنند.

نکته مهم این که این موسسه همه ی برنامه های مهاجرتی خود را به صورت قانونی و حقوقی انجام می دهد و متقاضیان هیچ نیازی به مهاجرت از طریق قاچاقچی، پناهندگی و… ندارند. از مزایای استفاده از روش قانونی عدم نگرانی بابت آینده و همچنین گرفتار نشدن در دام افراد سودجو و کلاهبردار است.

با ما مهاجرت خود را بطور کاملا قانونی تجربه کنید و دیگر هیچ فکری نداشته باشید. موسسه مهاجرتی دادآور مهر بعد از مهاجرت و اقامت شما مشکلات شما را هم پشتیبانی خواهد کرد. همچنین دیگر گرفتار برخی از افراد کلاه بردار و سودجو نخواهید شد.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *