ویزاها انواع مختلف و روش‌های مختلفی برای اخذ دارند. یکی از انواع ویزا که می‌تواند اجازه اقامت به‌صورت موقت یا دائم را برای شما فراهم کند، ویزای کاری است. این نوع ویزا در مدت‌زمان اعتبار خود، به شما اجازه می‌دهد بتوانید در مراکزی که مرتبط با رشته و حرفه شما است، کارکرده و کسب درآمد داشته باشید.

ویزای کار ارمنستان

ویزای کار ارمنستان

برای متقاضیان خارجی که قصد ورود به بازار کار ارمنستان را دارند اخذ ویزای کار ارمنستان امری ضروری است. در این مقاله قصد داریم به شرایط مربوطه بپردازیم. #ویزای_کاری #ویزا #مهاجرت

ویزای کار هنگ کنگ

ویزای کار هنگ کنگ

در حال حاضر هنگ کنگ از لحاظ اشتغال در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و با توجه به تحولات جدید اقتصادی و زیرساختی، هنگ کنگ به دنبال جذب استعدادها و متخصصان و مهندسان بین المللی در بسیاری از بخشهای تجارت و اقتصادی است.

کار در یونان

کار در یونان

این روزها مهاجرت با ویزای کاربه کشورهای مختلف دارای تعداد مخاطبین بالایی می باشد و کار در یونان یکی از کشورهای مورد انتخاب از سوی افراد جهان می باشد.

ویزای کار فیلیپین

ویزای کار فیلیپین

افرادی که می خواهند به صورت قانونی در فیلیپین کار کنند نیاز به دریافت ویزای کار G9 خواهند داشت؛ کارفرمایان بعد از اثبات ضرورت حضور نیروی کار خارجی در آن مقام مشخص باید برای دریافت ویزای کار متقاضی اقدامات لازم را انجام دهند.

ویزای کاری موناکو

ویزای کاری موناکو

رقابت بر سر اخذ ویزای کاری موناکو در حال افزایش است و از همین روی این ویزا در اروپا جزو پر متقاضی ترین ویزاهای کاری محسوب می شود.

بازار کار رشته کامپیوتر در نروژ

بازار کار رشته کامپیوتر در نروژ

بررسی بازار کار رشته کامپیوتر در نروژ  برای علاقه مندان و متقاضیانی که قصد کار و یا تحصیل در این رشته را دارند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

بازار کار مهندسی الکترونیک در قطر

بازار کار مهندسی الکترونیک در قطر

بازار کار مهندسی الکترونیک در قطر به سبب اشباع این بازار از شرکتهای بزرگ چند ملیتی و صنایع الکترونیک پیشرو از پر‌ رونق ترین بازارهای کار منطقه خلیج فارس است.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار در قطر

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار در قطر

یکی از کشورهای ثروتمند در قاره­ آسیا کشور قطر است. افراد برای مهاجرت کاری باید مدارک مورد نیاز برای ویزای کار در قطر را به سفارت این کشور ارائه نمایند. از ملزومات اخذ ویزای کاری قطر دریافت پیشنهاد کاری از سوی… ادامه مطلب

work in netherlands 1 - کار در هلند

کار در هلند

متقاضیان اقامت در هلند از طریق کار می توانند با دریافت دعوت نامه کاری از فردی که شرکت معتبری در هلند دارد ویزای کار کشور هلند را نیز دریافت کنند.

Immigration to Austria - مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش

اتریش جزء معدود کشورهای اروپایی می‌باشد که بدون نیاز به پیشنهاد کاری امکان اخذ ویزا به‌منظور اشتغال را دارد و اجازه می‌دهد فرد متقاضی به جستجوی کار در این کشور بپردازد.